Comptoir de Famille: vintage w Twoim domu

Moda na vintage powraca? Doskonale! Comptoir de Famille proponuje autentyczne dodatki i dekoracje, dzięki którym czar i poezja dawnych dni powróci do Waszych domów.

westwing-comptoir-de-famille

Historia pewnej rodziny

Isabelle Mauran i jej brat Philippe stworzyli w 1980 roku w swoim rodzinnym mieście La Tour-du-Pin (Isère) firmę Prim’style. W 1992 roku, tym razem także za sprawą Patricka Rupe, męża Isabelle, narodziła się marka Comptoir de Famille. Pierwszy firmowy sklep otworzył swoje podwoje w 1996 roku w Paryżu, a drugi – w 1999 roku w Nantes. Niecałe 15 lat później firma zarządza ponad 40 sklepami we Francji i szeroką siecią dystrybucji na całym świecie.

westwing-comptoir-de-famille-1
westwing-comptoir-de-famille-2

Twórcy marki, wierni historii rodzinnej, przesiąknięci wspólnymi wspomnieniami i emocjami, prezentują w dwóch dorocznych kolekcjach urzekające meble, latarenki, obrazy i świeczniki, przedmioty, które przywołują czar i delikatność przeszłości.

westwing-comptoir-de-famille-3
westwing-comptoir-de-famille-4
Czar przeszłości we współczesnym mieszkaniu

Budząc poezję dawnych czasów

Meble, pościel, fajans, przedmioty dekoracyjne, świece zapachowe – Comptoir de Famille zawsze proponuje produkty, które budzą emocje i wywołują uczucie nostalgii za tym, co było. Koszyki, gliniane solniczki, pojemniki na mąkę, cukier lub kawę – w jednej chwili możemy znaleźć się w kuchniach naszych babć, przypomnieć sobie zapach świeżo pieczonego ciasta, kakao lub warzyw kupionych na ryneczku wypełniających kolorową siatkę na zakupy.

westwing-comptoir-de-famille-6

Skąd bierze się niepowtarzalny urok tej wspaniałej marki? Może to hołd składany Prowansji albo dawnym restauracjom typu bistro? A może raczej inspiracja podparyskimi kawiarniami i ogrodami Guinguette? Kolekcje Comptoir de Famille oczarują każdego!

Zdjęcia: Comptoir de Famille

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline