Kropka w kropkę

Uważasz, że kropki i grochy wyszły z mody? Udowodnimy, że to nieprawda. Kropki wróciły i już nigdzie się nie wybierają. Poznaj zalety aranżacji w kropki i zostań Royem Lichtensteinem we własnym domu.

westwing-kropki-pierwsze

W kropeczki

Zacznijmy od czegoś delikatnego i dyskretnego: małe kropki w salonie lub w sypialni, białe punkty na delikatnym tle będą subtelnym stylowym akcentem, zwłaszcza we wnętrzach scandi i minimalistycznych. Nie musisz od razu wytapetować wszystkich ścian – wystarczy jedna. Co więcej, drobne kropki dodadzą głębi małym wnętrzom! Rozsławione przez Pop Art kropki Ben-day, charakterystyczny element drukowanych przemysłowo komiksów, sprawią, że najzwyklejsze wnętrze stanie się dziełem sztuki.

westwing-kropki-1
westwing-kropki-wlasny-collage

W grochy

Jeśli nie brakuje Ci odwagi, zdecyduj się na większe grochy. W kolorze, w czerni lub bieli – grochy ożywią Twoją łazienkę lub salon. Będą wyglądały szykownie i sprawią, że wnętrze stanie się bardziej przytulne. A może wolisz, by było modnie i nieco artystycznie? Jeśli nie przepadasz za idealnymi rządkami równiutko rozmieszczonych okrągłych plamek, podejdź do tematu grochów swobodniej. Duże, kolorowe, niepoukładane okręgi i kółka będą idealną ozdobą jednej ze ścian w salonie lub sypialni. Wypróbuj radosne grochy – gwarantujemy, że się zakochasz.

westwing-kropki-2
westwing-kropki-INTRO-collage

Wykropkowana kuchnia

Kiedyś na wybiegach takich domów mody jak Dolce & Gabbana, Moschino i Michael Kors, a dziś w Twojej kuchni! Kropki urozmaicą jej wystrój, niezależnie od tego, czy pojawią się na ścianach, czy na obrusie, czy ozdobią miseczki lub szklanki. Jeśli chcesz osiągnąć ciekawy, rustykalny efekt, rozwieś na ścianie w nieregularnych odstępach talerze w różnych rozmiarach.

westwing-kuchnia-kropki-collage

Kropki… i kropka!

Yayoi Kussama, japońska artystka, której słynne groszki inspirowały samego Andy’ego Warhola i której mocno kropkowane prace sprzedają się dziś za niebotyczne kwoty, powiedziała kiedyś, że „kropki to droga do nieskończoności”.  Podobnie sprawa ma się z kropkowanymi dodatkami – poduszkami, zasłonami, ceramiką, pufami i dywanami – będą Ci towarzyszyć tak długo, jak zechcesz, nigdy nie tracąc na urodzie.

westwing-kropki-dodatki-collage

Kropki to droga do nieskończoności

Yayoi Kussama

Zdjęcia: Living4Media/ Fotolia

 

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline