Stylowa lekkość bytu: krzesło wiszące

Niekonwencjonalne meble cieszą się coraz większą popularnością! Piękne krzesło wiszące odmieni wnętrze, a kiedy wreszcie nadejdzie upragniony czas relaksu, będzie idealnym siedziskiem.

westwing-krzeslo-wiszace-collage-2

Na zewnątrz lub w domu, kiedy świeci słońce i kiedy pada deszcz, w salonie lub na tarasie – krzesła wiszące sprawdzą się w różnorodnych warunkach. Znudził Ci się klasyczny zestaw wypoczynkowy w salonie lub standardowe meble na taras? Poznaj rozkołysany świat wygodnych krzeseł wiszących.

westwing-krzeslo-wiszace-collage

Wiszące kule i kokony, miękkie fotele i kosze – każdy może wybrać coś dla siebie w zależności od formy relaksu, którą preferuje. Nie lubisz siedzieć w pojedynkę? Teraz to żaden problem! Niektóre modele krzeseł wiszących przeznaczone są dla dwóch osób. A może wolisz siedząc czasem rozprostować nogi? Wybierz taki model, który będzie przypominał wiszący leżak. Możesz także przebierać w materiałach: rattan, drewno, wiklina, plastik, bawełna – piękne wiszące krzesło stanie się w Twoim domu dekoracyjnym numerem 1!

westwing-krzeslo-wiszace-dla-dwojga

Wiszące krzesła sprawdzą się wszędzie tam, gdzie brakuje miejsca, zwłaszcza na niedużych balkonach. A jeśli miejsca na tarasie nie brakuje, zawieś kilka wiszących foteli – takie rozwiązanie będzie stylistycznym wykrzyknikiem!

westwing-krzeslo-wiszace-taras

Dzięki bezpiecznemu systemowi mocowań, fotel wiszący możesz powiesić wszędzie tam, gdzie zechcesz: na suficie betonowym, drewnianym, na belce lub gałęzi.  Właściwie zamontowana wisząca konstrukcja wytrzymuje obciążenie do 130 kilogramów. Możesz kołysać się bez obaw!

westwing-krzeslo-wiszace-z-poduchami

A co, jeśli nie chcesz mocować krzesła do sufitu lub w pobliżu Twojego domu nie rośnie żadne godne zaufania drzewo? Wystarczy, że wybierzesz fotel wiszący na drewnianej lub metalowej ramie i postawisz go tam, gdzie zechcesz.

westwing-krzeslo-wiszace-4

Aby w pełni cieszyć się wygodą wiszącego fotela, dodaj kilka miękkich poduszek, koc lub owczą skórę.  A teraz – pora oddać się stylowej lekkości bytu!

Zdjęcia: living4media

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline