Męskie wnętrza nie tylko dla panów

Pragniesz urządzić wnętrze dla swojego mężczyzny, w którym poczuje się, jak w swojej jaskini? A może znudziły Ci typowo damskie dodatki i aranżacje, i marzysz o czymś bardziej męskim? Granice między tym, co damskie, a tym, co męskie zacierają się i niemodnie jest wyznaczać je na nowo – my jednak przedstawiamy 5 praktycznych wskazówek, dzięki którym stworzysz wnętrze z męskim zacięciem.

westwing-meskie-wnetrze-bar

Zanim przystąpisz do urządzania, wybierz motyw przewodni wnętrza. Potem możesz łamać i naginać reguły, ale cały czas powinna towarzyszyć Ci ta myśl przewodnia, dzięki którym konsekwentnie będziesz dobierać wyposażenie wnętrza i dodatki. Może będzie to ulubiona dyscyplina sportu? A może pasja do motorów? Filmy? Poker? Automaty? Zamiłowanie do muzyki Króla z Memphis? Możliwości jest bez liku!

westwing-meskie-wnetrze (1)

Wybrany temat zdeterminuje wygląd męskiego wnętrza i będzie stanowić podstawę stylizacji. Wybierz jeden element, wokół którego zbudujesz całą aranżację. Być może będzie to stół bilardowy, flipper, ekran i fotele jak w kinie, ekspozycja stworzona z gitar lub bar. W zależności od powziętej decyzji i rozmiarów wnętrza, możesz teraz dobrać pozostałe meble i dekoracje.

westwing-meskie-wnetrze-tv

W męskim wnętrzu najważniejsza jest funkcjonalność! Masywne, skórzane sofy i fotele, tak stylowe i wytrzymałe, sprawią, że zaproszeni goście nigdy nie będą chcieli wrócić do swoich domów. Do tego proste regały, które pozwolą wyeksponować kolekcję płyt, filmów lub sportowe trofea i gotowe!

westwing-meskie-wnetrze-fotele

W męskim wnętrzu liczyć będą się dodatki, które nieczęsto pojawiają się w tradycyjnych stylizacjach. Pomyśl o niedużej lodówce, dzięki której zawsze będziesz mieć pod ręką schłodzone napoje oraz wentylatorze (sufitowym lub stojącym), który sprawi, że rozgrzane od (nie tylko) sportowych emocji powietrze nie będzie zbyt gęste!

westwing-meskie-wnetrze

Nawet w typowo męskim wnętrzu znajdzie się miejsce na dodatki i dekoracje. Filmowe plakaty na ścianach, mapy, globusy, modele samolotów i czarno-białe zdjęcia będą wyglądać bardzo elegancko i podkreślą surowość męskiej stylizacji. Takie wnętrze przypadnie do gustu nie tylko mężczyznom!

Zdjęcia: Living4Media

 

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline