Metamorfoza mieszkania z Zuiver

Sophie uwielbia mieszkać w centrum Amsterdamu. I choć wydawać by się mogło, że jej idylliczne, położone nad wodą mieszkanie, jest idealne w każdym calu, czuła, że czegoś w nim brakuje. Potrzebowała miejsca do relaksu, w którym mogłaby odpocząć i naładować baterie. Na szczęście Dyrektorka Kreatywna Westwing Holandia Odette Simons wiedziała, jak to zmienić i do kogo zadzwonić.

Z małą pomocą przyjaciół

Westwing postanowiło połączyć siły z gwiazdą holenderskiego designu — marką Zuiver. Odpowiednio dobrane kolory, kształty i faktury ożywiły mieszkanie Sophie.

aranżacja w stylu urban

Odette i przedstawicielka marki Zuiver Caroline zaplanowały aranżację, która zachowała miejski charakter mieszkania, a jednocześnie wprowadziła do niego kilka relaksujących elementów. Kilka godzin później gniazdko Sophie zyskało zupełnie nowe oblicze.

Przytulnie i stylowo

Jadalnia to połączenie stylu nowoczesnego z industrialnym. Krzesła o opływowych kształtach doskonale równoważą ostre kontury stołu, a metalowa lampa wisi nieco niżej, zapewniając spójność kompozycji.

nowoczesna jadalnia urban

Ułożone warstwami poduszki w tym samym kolorze wprowadzają do aranżacji spokój i harmonię. Nam bardzo przypadło do gustu również obicie krzeseł, miękkie i delikatne, a jednocześnie niezwykle eleganckie. W końcu jadalnia powinna nie tylko zaspokajać apetyt, ale również potrzeby estetyczne!

Otwarta przestrzeń

Wcześniej kanapa stała w przejściu, zakłócając naturalne rozplanowanie pokoju. Przestawiając ją pod ścianę, Caroline i Odette nie tylko powiększyły przestrzeń, ale też sprawiły, że pokój wydaje się bardziej otwarty i przyjazny. Na ścianach zawisła mała galeria zdjęć zrobionych przez Sophie podczas podróży. Wreszcie będzie czuła się jak u siebie!


aranżacja w stylu urban

inspirująca aranżacja w stylu urban

Postaw na wyraziste kolory

Odette i Caroline ożywiły mieszkanie Sophie, przemalowując je na modny, ciemnozielony kolor. Duża przestrzeń od razu stała się bardziej przytulna. Co jeszcze pojawiło się w salonie? Otwarty regał, na którym Sophie mogła ustawić wszystkie swoje pamiątki. Dzięki nim czuć domową atmosferę.

regał do mieszkania urban
dekoracje do mieszkania urban

Zainspirowała Cię metamorfoza mieszkania Sophie? Zajrzyj do naszych kampanii!

Zdjęcia i materiały wideo: Westwing

Agnieszka Adamczyk

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline