Modne aranżacje mieszkania: 7 inspiracji

Czas na odrobinę inspiracji! Oto modne aranżacje mieszkania, które wybraliśmy specjalnie dla Ciebie na sezon jesień / zima 2016.

Pastelowe wnętrza

Czy to możliwe, że na zewnątrz jest zimno i szaro? W tym salonie wciąż króluje wiosna! Delikatny odcień różu na ścianach uzupełniono o czarne akcenty, dzięki którym aranżacja wygląda bardziej dojrzale.

modne aranżacje 2016

Słodkich snów

Kto nie chciałby się obudzić w takiej sypialni? Kojąca szarość i naturalne tkaniny zapewnią idealne warunki do niedzielnego relaksu. Gałązki eukaliptusa wnoszą odświeżający akcent.

szara aranżacja sypialni

Chleb i wino

Chłodne miesiące zachęcają do organizowania wieczornych spotkań w domu. Żeby było jeszcze przytulniej, nawet w jadalni warto zadbać o miękkie skóry owcze i koce.

jesienna aranżacja jadalni

Ze zdjęciem w tle

Modne aranżacje mieszkania nie mogą obejść się bez stylowych dodatków, na przykład portretu Kate Moss na ścianie i marokańskiego dywanu na podłodze.

modne wnętrza sezon 2016 / 2017

W fotograficznym skrócie

Minigaleria w domu? Czemu nie! To proste, utrzymane w bieli i czerni wnętrze nie ma wielu ozdób, nawet podłoga pozostała odsłonięta. Na ścianach widać jednak kreatywność właścicieli. To właśnie zdjęcia budują klimat tego mieszkania.

galeria na ścianie

Urok boho

Znudziła Ci się stara kanapa? Zainspiruj się aranżacją w stylu boho! Kolorowe narzuty w radosne wzory sprawią, że znów spojrzysz z dumą na swoje meble!

salon w stylu boho

Modne gotowanie

I jak nie zakochać się w tej kuchni? Jak przystało na aranżację w stylu skandynawskim jasna kolorystyka i naturalne materiały odświeżają wnętrze. A dla koloru: odrobina zieleni!

kuchnia w stylu skandynawskim

Zdjęcia: Anna Malmberg/Living4Media/Andreas von Einsiedel/Westwing

Agnieszka Adamczyk

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline