Wnętrza na fali

Surfing to nie tylko sport, ale także styl życia. Prawdziwi miłośnicy surfowania traktują swoje ciała jak świątynie i czerpią z tego, co dała natura. Jeśli tęsknisz za jodem i zapachem kremu do opalania, przyjrzyj się boho-inspiracjom nawiązującym do kultury surferów.

westwing-surfing-collage2

Surferzy porzucają wszystko, co zbędne, by skupić się na tym, co ważne. Wnętrza, w których mieszkają, są otwarte i jasne, pełne naturalnego światła. Na tę lekkość wpływ mają białe ściany oraz meble i podłogi wykonane z jasnego drewna. Pojedyncze kolorowe dodatki ożywiają spokojne pomieszczenia i dodają im elegancji.

westwing-surfing-collage-3

Surferzy to podróżnicy przemierzający świat, od Bali po Maui, od Jeffrey’s Bay po Biarritz, w poszukiwaniu idealnej fali. Z licznych podróży wracają zwykle z pamiątkami w stylu boho. Indyjskie wzory i kolorowy ikat wpraszają się na poduszki i kołdry. Chodniki w orientalne wzory trafią na podłogę, a narzutę na łóżko porastają orientalne, hawajskie kwiaty. Ściany domu surfera ozdobią także drobne trofea: mapy odwiedzonych miejsc, plakaty w wersji vintage i zdjęcia z wypraw na drugi koniec świata.

westwing-surfing-collage-2

Natura wkrada się także do jadalni surferów, gdzie kolekcja muszelek i kamieni podkreśla linie mebli, a rattanowy fotel zachęca do poobiedniej sjesty. Nie można zapomnieć także o roślinach, zwłaszcza kaktusach i sukulentach, które zachwycają zza szklanych ścian stylowych terrariów.

westwing-surfing-collage-5

Główną rolę we wnętrzach miłośnika surfowania odgrywa nadmorski klimat. Zdjęcie ogromnej fali i kilka dodatków w kolorze turkusu lub seledynu nie pozwolą zapomnieć o oceanie przez cały rok. Nonszalancko rozwieszona własnoręcznie ufarbowana tkanina przywiedzie na myśl morską bryzę. Ci, którzy nie boją się pozornie banalnych rozwiązań, mogą na jednej ze ścian powiesić deskę surfingową, a na balkonie rozwiesić hamak.

westwing-surfing-jeszcze-collage

Zdjęcia: Living4Media

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline