Nazywam się Bond

W zeszłym tygodniu w Londynie odbyła się premiera 24 części przygód Jamesa Bonda, Spectre, czyli fascynującego wizualnego spektaklu ze świata tajnych agentów, szybkich samochodów, wyjątkowych krajobrazów i pięknych kobiet.

living4media_11163744_918px

Uznaliśmy, że styl agenta 007 jest niezwykle inspirujący: wyrafinowany, szykowny, klasyczny, na wskroś angielski, z lekką nutą retro. Niech nie zraża Cię męski świat przedstawiony w filmie. Udowodnimy, że dzięki męskim akcentom wnętrze może stać się stylowe, a nawet nieco zmysłowe.

james bond

Skóra

Miękka skóra to symbol luksusu i zmysłowości. Biała, skórzana sofa lub orzechowy fotel Chesterfield dodadzą wnętrzu szykownego blasku. A obite skórą ściany? Ten pomysł może wydawać się lekko ekstrawagancki, ale skóra to najbardziej luksusowe wykończenie, o jakim można zamarzyć!

living4media_11304454_918px

Polerowane drewno

Polerowane drewno to klasyczny akcent, który doskonale sprawdzi się w szykownych wnętrzach. Połącz jasne drewno z ciemniejszym. Drewniane biurko będzie pięknie wyglądać w towarzystwie skórzanego krzesła. Jeśli marzysz o domowym biurze w stylu Jamesa Bonda, zdecyduj się na drewniane panele na ścianach.

james bond

Schludnie i funkcjonalnie

Trudno wyobrazić sobie agenta 007 bez jego gadżetów. Wszystko, co otacza Bonda, jest nie tylko stylowe, ale także bardzo funkcjonalne. Swój dom dekoruj rzeczami, które nie tylko dobrze wyglądają, ale także służą konkretnemu celowi. Nie zapomnij o innowacyjnych gadżetach, które pomogą Ci prowadzić dom, na przykład robocie, któremu powierzysz część domowych obowiązków!

james bond

James Bond i szyk

Świat Jamesa Bonda to splendor i blask. Błyszczące metale i zwierciadlane powierzchnie w połączeniu z odpowiednim oświetleniem pomogą Ci stworzyć wyjątkowe wnętrze. Dodaj jeszcze barek z kryształowymi szklankami i zestaw koktajlowy do przygotowania ulubionego drinka Jamesa: Martini z wódką, wstrząśniętego, niezmieszanego! Odkryj w sobie dziewczynę Bonda!

Zdjęcia: Living4Media & Westwing

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline