Otuleni jesienią

Jesień oczarowała nas słońcem i paletą ciepłych barw, ale niebawem zaskoczy deszczem i szarym krajobrazem. Będziemy potrzebować otulenia – miękkiego fotela, ciepłego koca i filiżanki gorącej czekolady. Tego potrzebujemy my, a czego potrzebuje nasz dom? Przedstawiamy pięć prostych sposoby na to, jak ocieplić mieszkanie tej jesieni.

Wymieńmy tekstylia

Każda kobieta wie, że nową garderobą można łatwo osiągnąć efekt totalnej metamorfozy. Ten kobiecy trik przetestujmy w naszym domu i wymieńmy tekstylia. Niech wiosenne kwiatowe paterny, jaskrawe kolory i ulotne materiały zastąpi graficzna krata, wszystkie odcienie brązu oraz wełny i dzianiny.

Zapalamy latarenki

Zainspirujmy się wcześnie zachodzącym słońcem i rozświetlmy ponure wieczory. Najprostszym i najbardziej romantycznym sposobem są latarenki. Nie zajmują dużo miejsca, więc można je postawić nieomal wszędzie. Koło sofy, na parapecie lub na komodzie. Dadzą miękkie światło i zmienią dom w oazę spokoju.

Laterne und weisse Felldecke

Otulamy dom zapachem

Nie jest bez znaczenia to, jaką święcę postawimy w latarence. Wybierzmy świeczki zapachowe – wprowadzą do domu piękny aromat. Mając wybór, postaw zapachy esencjonalne – cynamon, piżmo, bergamotkę. Idealnie oddadzą nastrój jesieni.

Inspirujemy się klimatem gór

Szukając sposobów na ocieplenie wnętrza, zajrzyjmy do domków w górach. Co sprawia, że nastrój, który w nich panuje zawsze postrzegamy jako przytulny? To paleta barw – stonowane beże i brązy. Oraz miękkie tekstylia – skóry, futra i dzianiny.

Kuhfell-Sessel mit Wolldecke und Dekokissen

Szukajmy jesiennych kolorów

Dopasujmy się do jesiennej palety barw: czerwieni, oranżów i żółcieni. Unikajmy błękitów i zieleni, które powrócą do nas zimą. Przyglądajmy się naturze, ona nam podpowie, bo jesienią kwitną głównie czerwone kwiaty – dalie, cynie, chryzantemy, hortensje.

Westwing Magazyn

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline