PORA RELAKSU

Wakacje! Czas na odpoczynek. Na działce – na leżaku, w egzotycznych krajach – na bambusowych fotelach, na tarasie – na wiklinowych krzesłach. Odpoczywać można w każdym miejscu i w każdym stylu. Marta Suchodolska, redaktor prowadząca Magazyn Westwing wybiera najciekawsze siedziska tego tygodnia.

PORA RELAKSU

Shabby Chic

To niesamowite, jak tapicerka może zmienić stylistykę mebla – leżak nawiązujący kształtem do fotela wędkarza, w wersji kwiatowej stał się delikatny i idealnie wpisał się w styl shabby chic.

Loft

Ten fotel stylistyką odbiega od tradycyjnego fotela na biegunach, ale idealnie wpisuje się w stylistykę loftów. Nawet we wnętrzach, których styl wywodzi się z fabryk i warsztatów, można znaleźć sposób na wypoczynek.

Styl prowansalski

Tradycyjny bujanym fotel. Wykonany z drewna, z toczonymi detalami, w białym wykończeniu. Kwintesencja prowansalskiego stylu.

Modern

Pufy wypełnione styropianowymi kulkami robią zawrotną karierę. Przede wszystkim dlatego, że są wygodne. Ten jest także praktyczny – ma użytecznego „pomocnika”, który może być stolikiem, podnóżkiem, albo siedziskiem dla dziecka.

Ekodesign

Fotel wzorowany na słynnym krześle „Panton”, wykonany z … wikliny Połączenie designu i ludowej tradycji. Miksowanie stylów nie zna granic.

Styl kolonialny

Krzesło na jakim mogłaby siedzieć Karen Blixen pisząc „Pożegnanie z Afryką”. Gdy nie jest potrzebne, można je złożyć, gdy przyjdzie ochota na chwilę odpoczynku – jest zawsze pod ręką.

Industrial

Ten fotel zachwyca z kilku powodów. Jest ogromny i skłania do odpoczynku. Jest solidny i wykonany z naturalnej skóry. Pas z nadrukiem liter nie pozwoli minąć go obojętnie.

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline