Powrót marmuru

Kojarzący się z elegancją, luksusem i dobrym smakiem marmur powraca i przeżywa swoją kolejną młodość podnosząc rangę pomieszczeń, w których się pojawia. Poznaj nowy marmurowy trend i zobacz, jak dodać wnętrzom stylu wykorzystując ten przepiękny, naturalny kamień.

Zwycięskie połączenie

Stylowy chłód marmuru doskonale prezentuje się w towarzystwie błyszczących dodatków o ciepłej, miedzianej barwie. To połączenie kolorów i tekstur sprawdza się zwłaszcza w kuchni lub łazience.

Westwing-marmur-w-kuchni

Dookoła stołu

W tym sezonie marmur podbija także salony i sypialnie. Podstawowe, funkcjonalne meble, takie jak stoliki pomocnicze i kawowe, zyskują zupełnie nowy wygląd dzięki marmurowi. Wystarczy wyobrazić sobie legendarny stolik-tulipan z marmurowym blatem!

Westwing-marmur-stoliki

Marmurowe scandi

Marmur doskonale wpisuje się w skandynawskie stylizacje. Dodaj kilka marmurowych akcesoriów do aranżacji w stylu scandi dla subtelnego, świeżego efektu. Zdecyduj się na tapetę w marmurowy wzór, a Twoje wnętrze od razu stanie się bardziej eleganckie nie tracąc przy tym nowoczesnego czaru.

Westwing-marmur-scandi

Stylowo w biurze

Jeśli chcesz pracować w stylowym otoczeniu, zadbaj o to, by w Twoim biurze znalazły się marmurowe dodatki, zwłaszcza w połączeniu z odcieniami koloru niebieskiego, szarościami i czernią. To połączenie pomoże Ci stworzyć inspirujące wnętrze, którego wystrój będzie sprzyjał skupieniu.

Westwing-marmur-dodatki

Zdjęcia: Westwing Home & Living, Living4Media, The Interior Archive

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline