Present Time – portret marki

Świeże kolory, proste kształty, czyste linie i niczym niezagracony szyk – holenderska marka Present Time stawia na indywidualizm i wyjątkową atmosferę w domu.

Westwing-Present-Time-6

Meble, dodatki i akcesoria firmy Present Time łączą współczesną elegancję z wyrazistymi kolorami i formami retro. Stylowy i rozpoznawalny design przyciąga wzrok – nic dziwnego, że produkty Present Time cieszą się sympatią i powodzeniem w ponad 80 krajach świata.

Westwing-Present-Time-5

Dawno, dawno temu…

Historia marki rozpoczyna się w latach osiemdziesiątych ubiegłego stulecia. Wtedy właśnie powstała niewielka firma produkująca upominki i pamiątki o wdzięcznej nazwie Kaleidoscoop. Firma bardzo szybko zyskała popularność i wkrótce połączyła się z odnoszącą sukces marką Clockwork. Tak powstało Present Time.

Westwing-Present-Time-4

Dziś w firmowym portfolio znajdziemy produkty takich producentów jak Silly, pt, Karlsson, J.I.P i Leitmotiv. Łączy je stylowy design, wysoka funkcjonalność i oryginalne kolory. Oferta Present Time ma zadziwiać, podnosić na duchu i zachęcać do indywidualnego podejścia do wystroju wnętrz.

Westwing-Present-Time-1

W ciągłym poszukiwaniu

W ciągu trzydziestoletniego istnienia firmy zmieniał się i rozwijał jej styl. Present Time obserwowało najnowsze trendy zachowując przy tym swą unikatowość. Pracownicy działu odpowiedzialnego za kreatywność podróżują po całym świecie poszukując nowych inspiracji oraz utalentowanych, młodych pracowników.

Westwing-Present-Time-3

30 lat temu firma produkowała głównie pamiątki, ale dziś jej oferta jest o wiele szersza. Znajdziemy w niej akcesoria do domu, dekoracje, designerskie meble, tkaniny, akcesoria kuchenne, oświetlenie i wiele więcej.

Westwing-Present-Time-7

Wszystkim artykułom przyświeca jeden cel: stworzenie radosnej, zabawnej i ekscytującej atmosfery w domu. Delikatne nuty retro w parze z ciekawymi kolorami i formami uosabiają radość tworzenia i ducha innowacyjności.

Westwing-Present-Time-2

Zdjęcia: Present Time

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline