Przyjaciółka kobiet

Toaletka – romantyczny mebel tylko dla kobiet. W klasycznej wersji delikatny, bogato zdobiony, wykonany z litego drewna i przede wszystkim praktyczny –posiada szufladki, schowki i lustro, które można ustawiać pod różnymi kątami. Posiadanie toaletki sprawia, że czujesz się jak kobieta z klasą. To Twój azyl od reszty świata.

01-przyjaciolka-kobiet-foto
Zdjęcie: MADAMOUR Christophe / Hemis/East News

Radość tworzenia

Styl Shabby pozwala odzyskiwać pojedyncze fragmenty przedmiotów i z kilku różnych elementów składać piękne i romantyczne meble. Podstawa ze starego stolika pomalowana na biało, blat prosto od stolarza i zwykłe proste lustro, oparte o ścianę. To typowa cecha kobiet – zrobić coś z niczego.

02-przyjaciolka-kobiet-foto
Zdjęcie: Rachel Whiting/GAP Interiors/East News

Zgrany duet

Trudno zdobyć oryginalną toaletkę sprzed wieków, ale mieszanki starego z nowym to styl idealny do stworzenia własnej wersji mebla. Jeśli uda się znaleźć barokowe lustro, można je postawić na współczesnym stoliku. Jeśli uda się wyszperać stylową podstawę, można ją uzupełnić nowoczesnym lustrem. Efekt będzie lekki i elegancki.

03-przyjaciolka-kobiet-foto
Zdjęcie: Andreas Von Einsiedel/East News

Ocieplony minimalizm

Sypialnia połączona z łazienką to wiodący trend nowoczesnej architektury. Toaletka Tylko z pozoru nie pasuje do minimalistycznej konwencji –stylowy mebel ociepla surowy design. Pasuje też do stylu życia – obudzić się, wziąć orzeźwiającą kąpiel a potem zrobić makijaż przy toaletce. Takie życie prowadzi dama.

04-przyjaciolka-kobiet-foto
Zdjęcie: Christopher Drake/Red Cover/East News

Kalejdoskop w stylu art deco

Najważniejszym elementem toaletki jest lustro. Kobieta przeglądając się w nim, chce czuć się piękna. Styl art deco idealnie zaspokaja tę potrzebę – tworzy meble wykonane wyłącznie z lustrzanych tafli. Zwykle proste w formie, bo obraz, który się w nich odbija jest bardzo bogaty. Siadasz przed lustrem i widzisz cały świat jak w kalejdoskopie.

05-przyjaciolka-kobiet-foto
Zdjęcie: Fritz von der Schulenburg/Interior Archive/East News

Ola Drzewicka

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline