Puf do zadań specjalnych

Lubisz przedmioty, które można wykorzystać na różne sposoby – w zależności od potrzeb? My też! I dlatego właśnie przyjrzymy się pufom. Pięknie i użyteczne pufy pomagają dobrze wykorzystać dostępną przestrzeń, nawet jeśli jest jej niewiele. Brzmi jak sen? Zobacz, jak sprawić, by stał się rzeczywistością.

westwing-puf-siedzisko

Dodatkowe siedzisko

Każdy, kto urządzał przyjęcie, świetnie to zrozumie: jeśli gości jest więcej, niż miejsc do siedzenia, praktyczny puf rozwiąże problem! Po skończonej biesiadzie można go odsunąć w kąt pokoju, gdzie nie będzie przeszkadzał.

westwing-puf-stolik-kawowy

Stolik inny niż wszystkie

Stolik kawowy jest dokładnie tym, czego brakuje w Twoim salonie? Wybierając praktyczny puf zyskasz wszechstronny mebel, który raz może być stolikiem do kawy, raz siedziskiem! W dodatku jego kolory i wzory ożywią wnętrze.

westwing-puf-podnozek

Niezastąpiony pomocnik

Czasem w sypialni przydałby się dodatkowy mebel, na który można odłożyć szlafrok, telefon komórkowy lub książkę. Na stoliku nocnym nie zawsze jest na wszystko miejsce! Wybierz puf o miękkich kształtach i kolorze pasującym do wystroju sypialni.

westwing-puf-w-sypialni

Przytulny kącik

Marzy Ci się kącik relaksu? Aby był wygodny i dobrze wyposażony, wybierz miękki dywan, kolorowe poduchy i dopasowany puf! Zapal kadzidełko i ciesz się domową oazą spokoju.

westwing-puf-kacik-relaksu

Miejsce w słońcu

Pufy mogą także urozmaicić wystrój tarasu lub balkonu. Miękkie i wygodne zapewnią komfort tym, którzy zechcą pooddychać świeżym powietrzem. Wybierając taki puf zwróć uwagę, by był wykonany z materiałów odpornych na zmienne warunki atmosferyczne.

westwing-puf-w-sloncu

Pufy: przekonaj się, jak szybko można się w nich zakochać!

Zdjęcia: Living4media and Westwing

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline