Roche Bobois

Tradycja, przywiązanie do detali i wysoka jakość – wszystkie te cechy charakteryzują produkty Roche Bobois. Poznaj tę rodzinną firmę rodem z Francji!

francuskie meble

Historia Roche Bobois

Historia Roche Bobois to historia dwóch rodzin z Paryża, które spotkały się w 1960 roku na targach meblarskich w Kopenhadze. Rodziny Roche i Chouchan połączyło zamiłowanie do wnętrzarstwa i ogromna wiedza na temat designu. Bracia Philippe i François Chouchan prowadzili do tej pory sklep meblarski „Au Beau Bois“ (później Bobois), a klan Roche specjalizował się w sprzedaży mebli nawiązujących do estetyki Bauhausu. Prezentacja wspólnie stworzonej kolekcji mebli, która odbyła się zaledwie rok później, była momentem narodzin długotrwałej tradycji rodzinnej.

Roche Bobois

L’Art de Vivre

Sztuka życia – tak w skrócie można określić filozofię firmy. Roche Bobois łączy wiedzę oraz inspirację. Sztukę i życie. Tworzenie mebla to tworzenie „sztuki życia”. Każdy produkt Roche Bobois ma swoją osobowość i styl, jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Roche Bobois

Dom jest nie tam, gdzie mieszkasz, ale tam, gdzie jesteś rozumiany.

Christian Morgenstern

Niepowtarzalne meble

Meble Roche Bobois produkowane są z dbałością o szczegóły i z poszanowaniem ekologii. Marka współpracuje  z wieloma znanymi i cenionymi projektantami, jak Ora Ito, Cédric Ragot, Sacha Lakic, Christophe Delcourt i Stephan Burks. Z kolei domy mody, Jean Paul Gaultier, Sonia Rykiel Maison lub Missoni Home, oferują we współpracy z Roche Bobois wykonywane na zamówienie perełki sztuki meblarskiej.

Roche Bobois

Niezależnie od tego, czy chodzi o sofy, fotele, komody, łóżka czy stoliki – Roche Bobois wie, jak poruszać serca i sprawiać, by każdy dom wyglądał tak, jakby został wyjęty z katalogu marzeń i wnętrzarskich pomysłów.

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline