W stronę morza

Jeśli kochasz delikatne kolory, eleganckie meble i wakacyjny, ale romantyczny klimat, Westwing zaprasza Cię do świata wygodnego i relaksującego stylu coastal shabby. Shabby chic w nowym wydaniu to inspirująca podróż w stronę morza!

westwing-w-strone-morza-nadmorski-shabby-4

Prostota w jadalni

Urządź jadalnię w prosty sposób: wystarczy drewniany, biały stół, podstawa stylu shabby, który sprawi, że pomieszczenie wyda się jaśniejsze i ładniejsze. Krzesła mogą być pastelowe – najlepiej bladoróżowe lub w kolorze modnej ostatnio akwamaryny. Jeśli chcesz, by wnętrze było jeszcze bardziej shabby – wybierz duży, dekoracyjny i nieco podniszczony żyrandol, który oświetli blat stołu.

westwing-w-strone-morza-nadmorski-shabby-kuchnia

Plaża w salonie

Do wakacji jeszcze daleko, ale już dziś możesz poczuć się w domu jak na plaży! Nie może zabraknąć białych sof i kanap, turkusowych dodatków, obrazów i dekoracji w stylu marynistycznym, modeli łódek, muszli oraz pamiątek znad morza. A to wszystko w otoczeniu zdobień i detali w stylu shabby! Niech delikatna warstewka patyny pokrywa blaty mebli, a drewno regałów i stolików przypomina, że te sprzęty lata świetności mają już daleko za sobą. Może latami stały w domku przy plaży?

westwing-w-strone-morza-nadmorski-shabby-morze
westwing-w-strone-morza-nadmorski-shabby

Sypialnia syreny

W sypialni ważną rolę odgrywają tekstylia, dlatego warto sprawić, by przywodziły na myśl morski świat. Poszewki na poduszki wykończone elegancką lamówką w kolorze niebieskim lub koralowym, delikatne hafty i nadruki inspirowane morzem, pastelowe paski i morskie kwiaty na kapach i pledach sprawią, że co wieczór szum fal ukołysze Cię do snu.

westwing-w-strone-morza-nadmorski-shabby-3
westwing-w-strone-morza-nadmorski-shabby-garderoba

Dodatki shabby, dodatki znad morza

We wnętrzach łączących styl marynistyczny i shabby chic doskonale zaprezentują się połyskujące srebrne lub mosiężne świeczniki, ramki zdobione techniką decoupage’u (czyli udekorowane wzorami z papieru utwardzonymi lakierem), wiklinowe kosze i pojemniki – wszystko, co przypomni Ci wakacje dzieciństwa. Zatem: w stronę morza!

westwing-w-strone-morza-nadmorski-shabby-latarenka

Zdjęcia: Living4Media

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline