Świąteczne nakrycie stołu: 5 pomysłów

W Twoim domu czuć już zapach świątecznych wypieków? Wspaniale, ale pamiętaj, że w wigilię liczy się nie tylko samo jedzenie! Równie ważne jest to, jak zostało podane. Jeśli marzy Ci się idealne świąteczne nakrycie stołu, zobacz te pięć pomysłów na eleganckie aranżacje! Życzymy miłego dekorowania!

szare świąteczne nakrycie stołu

Świąteczne nakrycie w monochromatycznej wersji prezentuje się nowocześnie i elegancko. Na takim tle możesz wyeksponować złote sztućce bez obawy, że stół będzie wyglądać przesadnie ozdobnie. Do szarego obrusa idealnie pasują też wyraziste, czarne akcenty.

czerwone dodatki na świąteczny stół

Jeśli wolisz minimalistyczny i niezobowiązujący styl, zdecyduj się na śnieżnobiały obrus i dodatki w żywym, czerwonym kolorze. Pachnąca świerkowa gałązka efektownie dopełnia dekoracji.

biała aranżacja wigilijnego stołu

Biało jak w baśni o Królowej Śniegu? Wystarczy prosty obrus, kryształowe kieliszki i subtelna porcelana. Nie zapomnij o świecach! Ich delikatne światło wprowadzi do aranżacji odrobinę ciepła.

świąteczny stół w stylu glamour

Czas na zimową odsłonę stylu glamour! Nawet bombki przypominają tu szlachetne kamienie! Harmonijne połączenie złota i turkusu zostało dodatkowo uzupełnione o nietypowe drewniane choinki.

prosty pomysl na swiateczne nakrycie

Czasami mniej znaczy więcej. To nakrycie zostało zainspirowane zimową fauną i florą. Masz ochotę na romantyczną kolację w zimowym lesie?

Zdjęcia: Westwing

Agnieszka Adamczyk

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline