Sypialnia minimum

Proste drewniane łóżko zwykle kojarzy się z przeciętnym, prowizorycznie urządzonym wnętrzem. Oto przykłady, które zburzą tę teorię!

Dwa zagłówki zrobione ze zwykłych desek zamienią łóżko w unikatowy mebel. A także idealnie wzmocnią charakter rustykalnego wnętrza.

02_Sypialnia-minimum-foto
Zdjęcie: Sabrina Rothe / Picture Press / East News

Otocz się luksusem

Zamiast pościeli z wzorzystego jedwabiu – proste poszwy z białej bawełny. Zamiast sufitu – wielki świetlik, zamiast okna – szklana ściana, zamiast łazienki – pokój kąpielowy. W takim otoczeniu prosta platforma z materacem przestaje być zwykła, a drewniane łóżko wygląda jak łoże.

01_Sypialnia-minimum-foto
Zdjęcie: Michael Freeman/Red Cover/East News

Współczesna lepianka

Nawet najbardziej skromne wnętrze prostym zabiegiem architektonicznym można zmienić w zaskakujące pomieszczenie. Drewniane pale wcale nie są elementem konstrukcyjnym domu, ich zadaniem jest wzbogacić wystrój sypialni.

03_Sypialnia-minimum-foto_1
Zdjęcie: Andreas von Einsiedel/East News

Zagłówek maksimum

Drewniane łóżko, które dzieli przestrzeń. Co stoi za sukcesem aranżacji? Lokalizacja! Łóżko postawione przy ścianie wtopiłoby się w przestrzeń sypialni, łóżko postawione na środku staje się elegancką zabudową, w której ogromny zagłówek pełni rolę ścianki działowej.

04_Sypialnia-minimum-foto
Zdjęcie: Eckard Wentorf / Jahreszeiten Verlag Syndication / East News

Królewski sen

Z jednej strony sypialnia sprawia wrażenie surowej, z drugiej – wydaje się królewska. To baldachim dodaje sznytu. Wykonany został z surowych budowlanych stempli. Wygładzone i pobielone drewno wygląda szlachetnie, a gdy na stelaż zarzuci się jedwabne zasłony, łoże stanie się luksusowe.

06_Sypialnia-minimum-foto
Zdjęcie: Tom Merton / OJO Images / East News

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline