Tajemnicze szarości

Romantyczny wieczór w salonie, a może chwila relaksu przy ulubionej muzyce? Wystarczy zapalić świece i otulić się ciepłym kocem. Tajemniczą aurę podkreślą szarości, połączone z dodatkami w dowolnych, ale stonowanych barwach. Doskonale sprawdzą się tutaj odcienie głębokiej śliwki i brudnego różu. Niedoceniony szary to idealny kolor do salonu. Dla uzyskania ciekawego efektu warto wprowadzić kilka jego tonów. Baw się szarością! Jeżeli wolisz klasyczną elegancję, wystarczą białe i srebrne dodatki.

1_tajemnicze_szaros_ci

To również sposób na szybką metamorfozę wnętrza.
Pokój dzienny gotowy? Pozostańmy dalej w towarzystwie szarości. Prawdziwa przygoda rozpoczyna się dopiero w sypialni… Urok koloru dobrze podkreśli biała, gładka pościel. Świece i ciężkie zasłony wprowadzą intymną atmosferę. Na szarej ścianie powieś kolekcję czarno-białych fotografii. Pozwól swojemu wnętrzu zanurzyć się w tym pięknym kolorze.

4tajemnicze-szaros_ci

Masz stół lub regał z naturalnego drewna? Umieść obok gładki mebel w szarym kolorze. Fantastycznie skomponuje się z surową strukturą drewna.

3tajemnicze-szaros_ci

Szare dodatki, nawet te sporych rozmiarów, pozostaną subtelne. Dlaczego? Ponieważ szary jest neutralny. Swój czar rzuca z ukrycia.

2tajemnicze-szaros_ci

Pokój skąpany we wszystkich odcieniach szarości – to przepis na klimatyczne wnętrze. Daj się ponieść szarej magii!

Aby dowiedzieć się więcej o szarościach zapraszamy TUTAJ

Tłumaczenie tekstu: Katarzyna Dumińska

Ola Drzewicka

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline