Trend: monochromatyzm

Dowiedz się, czemu kochamy monochromatyzm w domach (i szafach!) i nie zapomnij ściągnąć dopasowanej tapety na telefon, tablet lub komputer.

Westwing-monochromatyzm-FINAL

Połączenie bieli z czernią jest ponadczasowe i wysublimowane. Czerń i biel doskonale funkcjonują w pojedynkę, ale kiedy przechadzają się po wybiegach ręka w rękę lub wkraczają jako para do naszych domów, nie mają sobie równych.  Czemu? Są eleganckie, niezwykłe, stylowe i nieskończenie wszechstronne.

Co jest teraz modne? Biało-czarne graficzne połączenia, które przyciągają naszą uwagę. Monochromatyzm bezbłędnie sprawdza się wnętrzach, a proste, ostre wzory wnoszą do pomieszczeń emocje i entuzjazm. Niezależnie od tego, czy chcesz się nimi otoczyć – wybrać monochromatyczne tapety lub dywany – czy zadbać o stylowe dodatki (wazony, tkaniny, dekoracje), biało-czarne połączenie w subtelny sposób sprawi, że wnętrze będzie eleganckie i stylowe.

westwing-monochromatyzm-moodboard

Ten bajeczny biało-czarny zestaw pojawia się także na wybiegach znanych projektantów. Valentino (paski, trójkąty i krata), Louis Vuitton, Diane von Furstenberg i Narciso Rodriguez w swoich najnowszych kolekcjach zaproponowali odważne i eleganckie modele.

W Westwing przygotowaliśmy kampanię z tapetami do ściągnięcia. Wybierz ulubioną! Do wyboru jodła, paski i trellis.

Jak to zrobić? Kliknij na swój ulubiony wzór, ściągnij go i ustaw jako tapetę telefonu, tabletu lub komputera.

Kliknij na swój ulubiony wzór, ściągnij go i ustaw jako tapetę telefonu, tabletu lub komputera.

iPhone-iPad-wallpaper-lines
iPhone-iPad-wallpaper-chevron
iPhone-iPad-wallpaper-safavieh

 

Zdjęcia:Westwing Home & Living

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz