W nowej odsłonie

Znany ze swojej przytulności oraz naturalnych materiałów, jasnych kolorów i uroczych dekoracji styl rustykalny nie przemija. Dlaczego aranżacji rodem z domku na wsi nie połączyć z apartamentem w centrum wielkiego miasta? Styl nowoczesny nie zawsze musi być biały i minimalistyczny. Sentymentalna patyna i przetarcia doskonale się w nim odnajdą.

Małe odświeżenie

Drewno, biel i neutralne kolory ziemi to typowe elementy stylu inspirowanego sielską wsią. Wprowadź do niego współczesne akcenty pod postacią jaskrawych barw. Naszym obecnym faworytem jest „świeża limonka” – sprawdzi się wszędzie! Naczynia i wazony w tym kolorze podkreślą urok rustykalnej aranżacji.

00790114_11006662

Idealnie wyważone

Nowoczesny dom umiejętnie łączy stare z nowym – ten eklektyzm nadaje mu charakteru. W wazonach zamiast sentymentalnych bukietów róż znajdziemy proste mlecze, a zamiast tradycyjnych obrazów – minimalistyczne grafiki ze zwierzęcymi motywami. Nie musisz wszystkich rzeczy zastępować ich nowoczesnymi interpretacjami. Stare meble i pamiątkowe dekoracje możesz śmiało połączyć ze współczesnymi elementami wystroju.

BR_living4media_11252787_HiRes_none

Przeciwieństwa się przyciągają

Nasza aranżacyjna propozycja to połączenie ciepłego, przytulnego stylu rustic z przemysłową, minimalistyczną przestrzenią pełną betonu i surowych form. Co wyniknie z tego niecodziennego spotkania? Nowoczesny dom pełen świeżości i oryginalnych aranżacji.

DE_living4media_11285829_House_Leisure__not_available_outside_AT__DE__CH__ES__FR__NL

Loftowe krzesła i stołki nadadzą rustykalnej kuchni zadziorności. Ich metalowe nóżki dobrze będą prezentować się w zestawie z okazałym, drewnianym stołem i prostymi, fabrycznymi lampami. Nie bój się dodać odrobiny chłodu swojej rustykalnej aranżacji.

DE_living4media_11295089_House_Leisure__notavailable_ouside_At__De_Ch__NL__FR_ES
Fotos: living4media/Bieke Claessens (2), living4media/House&Leisure, living4media/Great Stock!

Westwing Magazyn

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline