W rytmie Afryki: wnętrza w stylu safari

Tajemnica, pasja, przygoda: Afryka jeszcze nigdy nie była tak blisko. Aranżacja w stylu safari sprawi, że urok Czarnego Lądu będzie Ci towarzyszył, kiedy tylko zechcesz. Urządź swój dom w afrykańskim stylu!

westwing-safari-intro

Elegancja i lekkość, etniczne wpływy i akcenty w stylu kolonialnym: tak można określić współczesną aranżację inspirowaną Afryką. We wnętrzach dominują drewno, glina, skóra i ratan. Pokoje powinny być jasne, belki sufitowe – odkryte, aby jaśniejsze drewno kontrastowało z ciemną, drewnianą podłogą.

westwing-safari-2

Rzeźby z drewna nawiązujące do plemiennych tradycji posłużą jako wyjątkowe dekoracje i w połączeniu z maskami w różnych kształtach i kolorach pozwolą uchwycić prawdziwego ducha Afryki. Aby wnętrze było wygodne i sprzyjało relaksowi, wybierz fotel bujany i sofy obite skórą.

westwing-safari-3

Zebry, żyrafy, lwy, lamparty – w Twoim safari nie może zabraknąć zwierzęcych motywów i egzotycznych cętek. Wybieraj tkaniny, dywany i ceramikę z tymi motywami, by wprowadzić do domu trochę dzikiej natury.

westwing-safari-4

Po dniu pełnym przygód w miejskiej dżungli przychodzi czas na zasłużony odpoczynek – oczywiście w stylu safari. Rama łóżka z ciemnego drewna, moskitiera, len, bawełna zapewnią piękne, afrykańskie sny. W sypialni powinny dominować kolory ziemi kojarzące się z bezkresną sawanną, a jako dekoracje posłużyć mogą figurki przedstawiające Masajów.

westwing-safari-5

Nawet Twoja garderoba może pasować do afrykańskiego pejzażu. Szafa z litego drewna może być prawdziwą skrzynią skarbów, w której schowasz sukienki w lamparcie cętki i plecak. Powieszone na ścianie beżowe, kremowe i zielone kapelusze rodem z safari będą dowodem Twojej podróżniczej pasji i umiłowania przygód.

Przywitaj się z Afryką!

Zdjęcia: Living4Media & Westwing

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline