Zwykła-niezwykła umywalka

Umywalki mają do zaoferowania o wiele więcej niż swoje przydatne funkcje. Dobrze wybrane potrafią odmienić całą łazienkę! Zastanawiasz się jak? Mamy kilka pomysłów.

westwing-umywalki-ceramika

Przed tymi, którzy mają dość zwyczajnych białych umywalek, otwiera się nowy, oryginalny świat kolorów, kształtów i materiałów. Zerwij z ceramiczną bielą i wybierz piękny zlew, dzięki któremu Twoja łazienka będzie wyglądać inaczej niż wszystkie. W Westwing uważamy, że umywalka powinna być czymś więcej niż miejscem, przy którym myje się zęby!

1. Od wielu lat kolorowa lub nawet wielokolorowa ceramika podbija rynek łazienek. Niektóre ceramiczne modele umywalek są formowane ręcznie, dzięki czemu wybór ich kształtów jest praktycznie nieograniczony!

westwing-umywalki-konglomerat

2. Wymuskane, gładkie umywalki wykorzystujące zaawansowane technicznie kompozyty są bardzo wytrzymałe i doskonale nadają się do łazienek, w których funkcjonalność odgrywa dużą rolę. Na szczęście nie chodzi tu tylko o zaawansowane technologie rodem ze stacji kosmicznych, ale także o styl! Nowoczesne tworzywa sztuczne nadają się do formowania dowolnych kształtów, dlatego takie umywalki mogą przybierać najróżniejsze formy: nawet fragmentu skały wyrzeźbionego przez wodę.

westwing-umywalki-szklo

3. Dla tych, którzy wolą subtelniejszy i delikatniejszy design, szkło będzie idealnym materiałem. Jego urok leży nie tylko w ponadczasowej elegancji, ale także w związanej z naturą szkła niepowtarzalnej grze światła, cienia i refleksów.

westwing-umywalki-metal

4. Jeśli pragniesz cieszyć się szumem wodnego strumienia i dźwiękiem kropel odbijających się od powierzchni umywalki, wybierz oryginalną misę ze stali, miedzi lub brązu. Połyskujące złoto i srebro sprawią, że każda codzienna toaleta, nawet ta pospieszna, stanie się wyjątkowa.

westwing-umywalki-drewno

5. Także bardziej tradycyjna umywalka sprawi, że Twoja łazienka będzie wyglądać pięknie i niepowszednio. Umywalki wolnostojące, modele podwieszane lub architektoniczne cudeńka na cokołach wykonane z marmuru, drewna lub kamienia nadadzą kąpielowemu wnętrzu luksusowy charakter. Drewno, z którego wykonana jest umywalka, wcale nie musi być egzotyczne. Dzięki specjalnej powłoce ochronnej zyska właściwości wodoodporne.

Umywalki mogą stać się największą atrakcją łazienki: poddaj się temu wyjątkowemu trendowi!

Zdjęcia: Living4Media

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline