3 pyszne koktajle na lato

Wiosna dopiero się rozkręca, a my już serwujemy przepisy na koktajle na lato! Czy może być coś pyszniejszego niż słoneczny drink w ciepły dzień?

Sezon na przesiadywanie w ogrodach, parkach i na balkonach uważamy za otwarty! Jak sprawić, by spotkania na świeżym powietrzu były niezapomniane? Oczywiście dzięki odpowiednim drinkom! Przygotowaliśmy kilka przepisów, dzięki którym zrobisz wrażenie na gościach i znajomych!

Pyszny grapefruitowy drink z ginem

Kochamy grapefruity! Zwłaszcza w połączeniu z ginem. Smakowita goryczka tych dwóch składników orzeźwi Cię w letni wieczór. Zobacz, jak rozpieścić ciało i zmysły w sezonie 2016.

westwing-koktajle-na-lato-grapefruitowy-z-ginem

Jak zrobić drink z ginem i grapefruitem? Zobacz film:

Cosmopolitan

Kto kocha Carrie i Seks w wielkim mieście, ten z pewnością nie oprze się drinkowi, który uwielbiały bohaterki tego popularnego serialu. Cosmopolitan zachwyca owocowymi nutami. Przekonaj się, jak łączyć smak żurawiny z limonką.

westwing-koktajle-na-lato-cosmopolitan

Jak zrobić Cosmopolitan? Zobacz film:

Różowy koktajl na lato Pink Rose

Przed nami droga usłana różami… Wyobraź sobie ogród pełen pachnących kwiatów i świeży, prosty w przygotowaniu koktajl.  Odrobina różanej wody sprawia, że ten drink smakuje wyjątkowo! Zobacz, jak przyrządzić Pink Rose.

westwing-koktajle-na-lato-pink-rose

Jak zrobić Pink Rose? Zobacz film:

Smacznego!

Zdjęcia i filmy: Westwing Home & Living

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline