4 balkony, 4 style

Małe, duże, w mieście, na wsi… nieważne! Dzięki naszym wskazówkom zamienisz każdy balkon w stylowe i funkcjonalne miejsce na świeżym powietrzu. Zobacz, jak wybrać idealne dekoracje i stworzyć balkonową oazę relaksu.

westwing-balkony-zielone

Tajemniczy ogród

Wellness wkracza na balkony! Miłośnicy bujnej roślinności mogą teraz cieszyć się własnym ogrodem na balkonie. Piękne liście, kwiaty o wyrazistych kolorach, smukłe łodygi pomogą Ci się odprężyć w weekend lub po pracy. Wśród zieleni najlepiej zaprezentują się meble balkonowe z naturalnych materiałów: drewna, wikliny lub rattanu.

westwing-balkony-romantyczne

Balkon Julii

Chcesz poczuć się jak szekspirowska Julia? Romantyczna atmosfera panująca na balkonie lub tarasie przeniesie Cię w inny świat. Krzesła i stół z kutego żelaza, dziewczęce esy-floresy, zdobione donice i kwiaty zamienią balkon w przyjemną, subtelną kryjówkę. Użyj delikatnych kolorów: różowego i fioletowego, by stworzyć miejsce, któremu żaden Romeo się nie oprze!

westwing-balkony-na-ucztę

Uczta na świeżym powietrzu

Lubisz zapraszać znajomych i przyjaciół? Wydawać przyjęcia, które długo się pamięta? Twój balkon powinien odzwierciedlać te zamiłowania! Jeśli miejsce na to pozwala, wybierz duży stół i wygodne krzesła, by móc ucztować na świeżym powietrzu.

westwing-balkony-zen

Zen we własnym M

Wyobraź sobie miejsce, gdzie umysł i ciało mogą odpocząć… to balkon w stylu zen! Orientalne lampy, poduszki, świece zapachowe i naturalne dodatki będą zaproszeniem do relaksu. Na balkonie możesz także medytować – wystarczy futon lub wygodna mata.

Zdjęcia: Living4media

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline