5 bajecznych sypialni w stylu skandynawskim

Westwing uwielbia styl skandynawski. Dlaczego? Bo scandi jest proste, naturalne, przyjazne, nieco romantyczne i ponadczasowe. Wszystkie te cechy sprawiają, że styl skandynawski doskonale nadaje się do sypialni. Westwing przedstawia 5 bajecznych sypialni w stylu skandynawskim. Przeczytaj, jak urządzić sypialnię jak ze snu!

Large spacious modern bedroom interior

Atmosfera naturalności, jaką daje wykorzystanie drewna i naturalnych materiałów, sprawia, że w sypialni w stylu scandi panuje sprzyjający relaksowi spokój. Zainspiruj się skandynawskim zen!

Westwing-bajeczna-sypialnia-w-stylu-skandynawskim-ladnie

1. Czerń i biel

Styl scandi bez problem dostosujesz do własnych potrzeb. Jeśli jesteś fanem połączenia bieli z czernią, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Biel i czerń są idealne do wnętrz w stylu skandynawskim! Czarno-białe akcesoria to sposób na to, by sypialnia wyglądała świeżo, a nawet zmysłowo. Połącz je z innymi elementami stylu skandynawskiego: graficznymi wzorami, jasnym drewnem oraz jedną lub dwiema dekoracjami w wyrazistym lub pastelowym kolorze.

Westwing-bajeczna-sypialnia-w-stylu-skandynawskim-romantycznie

2. Romantycznie

Uwielbiasz styl skandynawski, ale masz także romantyczną duszę? Połączenie uczuciowości i stylu skandynawskiego jest teraz możliwe! Romantyczna wersja scandi to dodatki w stylu country, delikatne, pastelowe kolory (przede wszystkim różowy), biało-czerwone kraty i białe meble. Trudno im się oprzeć!

Westwing-bajeczna-sypialnia-w-stylu-skandynawskim-ciepło

3. Przytulnie, ciepło i miło

Nowoczesny styl skandynawski kojarzy się zwykle z prostotą i minimalizmem, a sypialnie z przytulnością, ciepłem i wytchnieniem. Na szczęście jedno nie wyklucza drugiego! Wystarczy, że do swojej skandynawskiej aranżacji dodasz miękkie tkaniny. Przerzuć owczą skórę przez krzesło stojące przy łóżku, wybierz miękki koc o luźnym splocie i ustaw dzianinową pufę. Skandynawowie wiedzą, jak się rozgrzać!

4. Scrabble i rummikub

Styl skandynawski pełny jest elementów graficznych. W wielu skandynawskich aranżacjach zobaczymy litery i cyfry. Jeśli chcesz wykorzystać graficzne dekoracje w swojej sypialni, Twój wybór jest praktycznie nieograniczony. Na tle białych ścian lub jasnego drewna doskonale zaprezentują się czarne, białe lub kolorowe elementy graficzne.

Westwing-sypialnia-w-stylu-skandynawskim

5. Wiele odcieni szarości

Odcienie szarości pomogą Ci stworzyć skandynawską sypialnię jak ze snu. Monochromatyczną, stonowaną paletę połącz z bielonym drewnem, zielonymi roślinami, gałęziami i kwiatami.

Zdjęcia: Living4Media and Fotolia

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline