5 must-haves dla miłośników aranżacji wnętrz

Twoje mieszkanie uznawane jest za wyznacznik dobrego stylu, a przyjaciele pytają Cię o radę, gdy szukają mebli do salonu? Bez wątpienia należysz do grona prawdziwych miłośników aranżacji wnętrz! Oto 5 modnych rzeczy, bez których Twój dom po prostu nie może się obejść!

urządź modne wnętrze krok po kroku

Modne krzesła: „Duch” i „Madryt”

Krzesło nie służy tylko do siedzenia. Odpowiednio dobrany mebel intryguje fascynującym designem i sprawia, że wnętrze nabiera charakteru. Krzesło „Madryt” przywodzi na myśl słoneczne dni wakacji, a wykonany z pleksiglasu „Duch” idealnie podkreśla prostotę drewnianego stołu.

Książki na stoliku kawowym

Stolik kawowy zwykle traktowany jest jedynie jako mebel, na którym stawiamy filiżankę kawy albo kładziemy ulubione czasopisma. Ale najbardziej elegancko prezentują się ułożone na nim w stertę książki. Wybierz te najbardziej reprezentacyjne, ładnie oprawione, dodaj wazon, świeczkę zapachową i voilà — stylowa dekoracja gotowa!

wyjątkowe dodatki do mieszkania

Galeria na ścianie

Każdy szanujący się miłośnik wnętrz już dawno pochwalił się nią na Instagramie. Wybierz swoje ulubione grafiki, ciekawe cytaty i ozdób swoją ścianę! Jeśli chcesz urozmaicić nieco kompozycję, dodaj neonowy napis. Odważne i kontrowersyjne dodatki zawsze robią wrażenie!

Czarno-biały kilim

To wspaniały dodatek do sypialni lub salonu. Z przyjemnością staniesz na nim bosą stopą. Czarno-biały wzór idealnie wpisze się w wystrój wnętrza, a kilka ułożonych na podłodze dywanów posłuży do wizualnego oddzielenia poszczególnych stref.

okrągłe lustro na ścianie

 Okrągłe lustro

Przy wejściu albo nad ozdobną konsolą — okrągłe lustro przyda się wszystkim miłośnikom pięknych wnętrz. Zawieś je na sznurku lub zamocuj za pomocą taśmy dwustronnej. Idealnie okrągłe lustro wprowadzi do aranżacji nutę skandynawskiego minimalizmu.

Zdjęcia: Westwing

Agnieszka Adamczyk

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline