5 nietypowych rzeczy, które możecie robić w Sylwestra

Sylwester tuż za rogiem i jak co roku pojawia się to samo pytanie: jak go spędzić? Nie zawsze mamy ochotę na huczne przyjęcie. Ale małe spotkanie w gronie znajomych może być równie przyjemne. Jeśli nie masz pomysłu, co możecie robić, przeczytaj naszą listę. Udanego wieczoru!

co robić w sylwestra ze znajomymi

1. Zabawa zdjęciami

W dobie smartfonów i aparatów cyfrowych mało kto zawraca sobie głowę drukowaniem zdjęć. A szkoda! Polaroidy wyglądają dziś bardzo kolorowo i nowocześnie, niektóre są nawet specjalnie przystosowane do robienia selfie. Przygotuj odpowiednią ilość wkładów i zafundujcie sobie małą sesję fotograficzną. Wszyscy będą się świetnie bawić i wyjdą do domu z uroczymi upominkami.

2. Noworoczne postanowienia

Każdy je robi, ale mało kto potrafi w nich wytrwać. Być może dlatego, że noworoczne postanowienia robimy głównie w myślach. A gdyby tak podzielić się nimi z przyjaciółmi? Usiądźcie wspólnie i zastanówcie się, czy niektóre z punktów na Waszej liście się nie pokrywają. Łatwej będzie zrealizować je razem. Wtedy nigdy nie zabraknie Wam motywacji!

3. Drinki na różne sposoby

Alkohol jest nieodłączną częścią imprezy sylwestrowej. W tym roku postaraj się jednak zamienić tradycyjną degustację w prawdziwy konkurs dla baristów. Niech każdy z gości przyniesie ze sobą przepis na ulubiony drink i potrzebne składniki. Od razu poczujecie się jak w najlepszym klubie!

4. Jedzenie z jednego garnka

Potrawy podawane w jednym naczyniu sprzyjają integracji. Chiński kociołek albo doskonale znane bywalcom resortów narciarskich fondue to proste przepisy na dobrą zabawę. Część składników mogą kupić goście, aby odciążyć gospodarzy.

5. Powrót do przeszłości

Znacie się już od dłuższego czasu? Warto to wykorzystać! Każdy ma w domu zdjęcia z dawnych lat, z inną fryzurą i ubraniem. Przebierzcie się za siebie z przeszłości! Gwarantujemy, że już od samego oglądania starych fotografii łezka zakręci się Wam w oku!

Zdjęcia: Westwing

Agnieszka Adamczyk

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline