5 rzeczy, które sprawiają, że Twój dom nie wygląda stylowo

Modna i elegancka aranżacja mieszkania to nieosiągalne marzenie? Wcale nie! Wystarczy tylko wyeliminować rzeczy, które ją psują! Przeczytaj naszą listę 5 rzeczy, które sprawiają, że Twój dom nie wygląda tak idealnie, jak powinien!

stylowy dom na wyciągnięcie ręki

1.Stare akcesoria łazienkowe

Na dozowniku do mydła dostrzegasz pleśń? Niestety to czas, żeby się z nim pożegnać! Stare akcesoria łazienkowe często trudno doczyścić i nie prezentują się one zbyt zachęcająco. Nieważne, jak błyszczące są kafelki i lustra, w aranżacji liczy się każdy szczegół! Zainwestuj w pojemniki w jasnych kolorach (może coś z marmuru), a Twoja łazienka odrazu będzie wyglądała bardziej elegancko!

2. Nudne detale

Diabeł tkwi w uchwytach! Bądźmy szczerzy: gałki i uchwyty od szuflad to ostatnia rzecz, nad którą zastanawiasz się urządzając mieszkanie. Ale może warto to zmienić? Oryginalne detale sprawią, że nawet stare i nudne meble zyskają modny i ekstrawagancki look. Zastanów się, jakie ozdoby wybrać!

3. Stara zasłona prysznicowa

Nie w każdej łazience jest dostatecznie dużo miejsca na elegancką, szklaną kabinę, ale nawet plastikowa zasłona prysznicowa może wyglądać stylowo. Wybierz coś w wyrazistym kolorze, najlepiej z oryginalnym wzorem. Dzięki temu pokażesz, że w mieszkaniu ważny jest dla Ciebie każdy detal.

4. Dywany w złym rozmiarze

Kolekcja małych dywaników w różnych rozmiarach chaotycznie przykrywających podłogę to nie jest to, z czego warto być dumnym. Pokój od razu przestaje wyglądać gustownie. Jeśli nie chcesz jednego dużego dywanu, zadbaj, aby te mniejsze służyły organizacji przestrzeni i dzieliły pokój na wyraźnie widoczne strefy. W tym szaleństwie musi być metoda!

5. Krótkie zasłony

Zasłony powinny albo sięgać podłogi, albo kończyć się tuż za parapetem. Nie ma tu miejsca na kompromis. Niestety.

Zdjęcia: Westwing

Agnieszka Adamczyk

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline