5 rzeczy, których mężczyźni nie chcą w domu

Za chwilę wprowadzasz się do chłopaka? To znaczy, że czas pozbyć się rzeczy, które dla niego będą absolutnie nie do przyjęcia. Oto 5 rzeczy, których mężczyźni nie chcą w domu.

mieszkanie dla pary

1. Różowe rzeczy

Mężczyźni nie tylko nie odróżniają pudrowego od cukierkowego różu, ale też nie chcą mieć z akcesoriami w tym kolorze nic do czynienia. Różowe poduszki, akcesoria kuchenne i różowe meble muszą więc powędrować do kosza. Twój chłopak nie chce mieszkać w domku dla Barbie.

2. Falbanki

Tak, chodzi o Twoją ulubioną kapę z falbanką. Twojemu chłopakowi może nie przypaść do gustu. Ale spójrz na to z innej strony: wreszcie będzie okazja do kupienia nowych rzeczy!

3. Lalki i misie

Jeśli chcesz go wystraszyć, to najlepszy sposób. Tak, maskotki są urocze, ale Twoje mieszkanie nie powinno wyglądać, jak wtedy gdy miałaś 10 lat. Zachowaj te, które dostałaś od niego. Na pewno nie będzie miał nic przeciwko.

4. Kwiatki

Kwiatowe wzory wyglądają uroczo, ale mężczyźni z reguły za nimi nie przepadają. Jeśli nie chcesz zrezygnować z pościeli w kwiatki, przynajmniej usuń ze ścian kwieciste tapety.

5. Poduszki

Tuzin poduszek w różnych kształtach przykrywających kanapę? Według panów to spora przesada. Postaraj się poskromić swoje dekoratorskie zapędy i ogranicz się do trzech lub czterech. Trzy też wyglądają dobrze, prawda?

Zdjęcia: Westwing

Agnieszka Adamczyk

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline