5 stylowych wskazówek Aerin Lauder

Projektantka, trendsetterka i pracująca matka dwójki dzieci – Aerin Lauder jest współczesną ikoną stylu. W 2012 roku założyła luksusową markę AERIN. Zamiłowanie do pięknych wnętrz i talent do tworzenia ciepłych, przytulnych przestrzeni, niewymuszona elegancja i dobry gust to w przypadku Aerin zasługa niecodziennego wychowania. Nieprzypadkowo Aerin nosi sławne nazwisko! Aerin dzieli się z nami cennymi wskazówkami – przekonaj się, jak może wyglądać klasyka ze współczesnego punktu widzenia.

westwing-aerin-lauder1

1. Czerp inspirację z natury

„ Zawsze czerpałam z natury, dlatego chętnie korzystam z naturalnych materiałów, takich jak wełna, drewno lub marmur. Uwielbiam błękity morza i zieleń lasu. Te kolory zawsze mnie inspirowały”.

lauder beginning

2. Mieszaj stare z nowym

„Mój styl to mieszanka anytków i rzeczy nowoczesnych. Nowsze elementy sprawiają, że stare przedmioty wydają się ponadczasowe. Jeśli decyduję się na coś tradycyjnego, tuż obok znajdzie się akcent współczesny. Lubię energię, która wynika z takich kontrastów”.

Lauder 4

3. Złoto w standardzie

„Moja babcia nauczyła mnie, że złoto to kolor neutralny. Od najmłodszych lat podziwiałam jej złotą biżuterię oraz niezwykłą, złotą tapetę na ścianach jej mieszkania w Nowym Jorku. Kiedy zaczęliśmy tworzyć domowe kolekcje AERIN, używaliśmy wielu złotych akcentów, które stały się znakiem rozpoznawczym naszej marki”.

Lauder 3

4. Świeże kwiaty

„W moim domu świeże kwiaty znajdują się wszędzie: od jadalni, po łazienkę. Kwiaty odmieniają każde wnętrze. Mam wiele wazonów w różnych rozmiarach, dzięki czemu nie ograniczam się do jednego rodzaju roślin”.

Lauder 2

5. Zawsze przygotowana

„W moim domu i biurze zawsze znajdą się miski ze słodyczami, orzechami lub owocami. Piękne naczynia w lekki, naturalny sposób dodają wnętrzom stylu, a niezapowiedziani goście są zawsze mile widziani”.

Lauder 1

Zdjęcia: Aerin Lauder

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline