Nad basenem

Należysz do szczęśliwców, którzy mogą rozkoszować popołudniami w słońcu nad własnym basenem? Przygotowaliśmy kilka inspiracji, dzięki którym każda taka chwila dostarczy Ci jeszcze więcej przyjemności, zwłaszcza, kiedy lato będzie naprawdę gorące.

Westwing-basen-dekoracje-1

Salon pod gołym niebem

Urządzenie salonu pod gołym niebem, tuż obok basenu, to idealna recepta na relaks najwyższej klasy. Wyobraź sobie: ciepły wieczór, orzeźwiające napoje, pyszne przekąski i doborowe towarzystwo! Czego potrzebujesz? Mebli ogrodowych z ogromnymi, miękkimi poduchami, których poszewki można łatwo wyprać i wysuszyć. Pamiętaj, że wkłady powinny być wodoodporne, podobnie jak materiał, z którego wykonano meble.

Westwing-basen-dekoracje-2

Rodzinny posiłek nad basenem

Obiad lub lunch nad basenem mogą przerodzić się we wspaniałą zabawę. Kiedy jedni będą rozkoszować się smakiem przygotowanych przez Ciebie przekąsek, inni mogą zażywać ochłody w basenie. Wystarczy duży stół i krzesła, najlepiej lekkie i składane, które można przechowywać w garażu lub piwnicy, jeśli pogoda nie dopisuje. Jeśli lubisz niecodzienne rozwiązania, zrób stół-bar z deski surfingowej!

Westwing-basen-dekoracje-3

Basen i dekoracje

Dekoracje wokół basenu? Czemu nie! Postaw na naturalny look.  Palmy, juki, fikusy w donicach duże rośliny w donicach stworzą przyjemną, nieco egzotyczną atmosferę. Nawiązujące do tropików kompozycje kaktusów lub cyprysy będą wyglądały jak ogrodowe rzeźby. Jeśli chcesz zakryć ścianę domu lub garażu, zdecyduj się na wertykalny ogród. Do tego chodniki w letnich kolorach, słoneczne parasole, materace i poduchy w marynistyczne pasy i gotowe!

Westwing-basen-dekoracje-4

Kąpiel w blasku księżyca

Za dnia – słońce, a wieczorem? Punkty świetlne zainstalowane w dnie lub ścianach basenu pomogą stworzyć piękną, romantyczną atmosferę i umilą wieczorną kąpiel, ale to nie wszystko! Dodatkowe lampiony, pochodnie i lampy pomogą doświetlić rośliny wokół basenu lub najładniejsze zakątki ogrodu.

Zdjęcia: Living4Media

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline