Jak wykorzystać lampki choinkowe przez cały rok

Wkrótce trzeba będzie rozebrać choinkę, ale to nie znaczy, że lampki choinkowe muszą czekać zamknięte w pudełku do przyszłego roku! To doskonały materiał dekoracyjny i aż żal korzystać z nich wyłącznie od święta. Oto 5 pomysłów, jak wykorzystać lampki choinkowe przez cały rok.

1. Wyraź siebie dzięki świecącej dekoracji! Owiń kabel wokół gwoździ i za pomocą klamerek przyczep do niego obrazki. Wspaniała dekoracja do salonu, sypialni lub pokoju studenta!

pomysły na lampki choinkowe

2. Jeśli przypadły Ci do gustu świecące dzieła sztuki, zaprojektuj własny, zupełnie wyjątkowy obraz. Po prostu umieść kilka lampek w płótnie. Możesz namalować co tylko zechcesz — inspirujący cytat, imię lub kontury kraju, który chcesz odwiedzić.

lampki choinkowe na 5 sposobów

3. Lampki choinkowe są wspaniałym źródłem delikatnego światła, które nadaje każdemu przedmiotowi niezwykłą oprawę. Najlepszym przykładem może być ten wazon. Zobacz, jak pięknie wygląda podświetlone szkło.

jak kreatywnie wykorzystać lampki choinkowe

4. Twoje dzieci często miewają koszmary? Ta bajkowa dekoracja przyniesie im same kolorowe sny! Wspólnie wybierzcie jakiś oryginalny kształt, wytnijcie go z tektury i pomalujcie farbą w spreju.

dekoracja z lampek choinkowych do pokoju dziecięcego

5. Oto dekoracja godna prawdziwej gwiazdy! Lampki choinkowe owinięte wokół lustra sprawią, że zakochasz się w swoim pełnym blasku odbiciu.

dekoracje z lampek choinkowych

Zdjęcia: Westwing

Agnieszka Adamczyk

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline