Kolory ziemi

Ciepła ochra, fascynująca szarość, delikatne brązy – kolory ziemi zachwycają nas swoją prostotą i wszechstronnością. Pokażemy, jak stosować kolory ziemi w dekoracjach i zakochać się w nich od pierwszego wejrzenia.

living4media_11390155_HiRes

Wszechstronne kolory ziemi

Kolory ziemi są niezwykle wszechstronne: w nienachalny sposób dodają domowej atmosferze ciepła. Doskonale nadają się do wąskich i niedużych wnętrz, na przykład przedpokojów, gdzie od razu podnoszą temperaturę. Kolory ziemi doskonale sprawdzą się także na wszystkich skrzyżowaniach dróg: w holach, podwórzach i patiach. Kute, żelazne dodatki akcesoria (żyrandole, ozdoby) dodadzą tym miejscom gracji. Dobrym pomysłem będą także naturalne, subtelne dodatki, na przykład sizalowe dywany.

DE_graphics_living4media_11230864_Great Stock__no_restrictions
collage spain

Przytulne połączenia kolorów

Tam, gdzie dominują kolory ziemi, warto zdecydować się na naturalne materiały i dobre oświetlenie. W połączeniu z bielą, głębokie tony wydadzą się niezwykle szykowne, a jeśli zależy Ci na nastroju, dodaj ciemnobrązowe, czarne lub szare dodatki. Takie wnętrze będzie niezwykle zmysłowe! Kolory ziemi sprawdzą się także w aranżacjach tropikalnych i etnicznych. Do tego stylowy chodnik, drewniane meble, tekstylia w zwierzęce wzory – i gotowe!

DE_living4media_11312691_Great Stock__no restrictions
living4media_11224138_HiRes

Kolory ziemi w dekoracjach

Jeśli cenisz atmosferę naturalności z lekką domieszką stylu glamour, głębię kolorów ziemi rozświetl blaskiem miedzi, złota lub mosiądzu. Do wnętrz w kolorach ziemi, które mają sprzyjać relaksowi, warto wybierać dodatki w jasnych kolorach, a do tych, które mają się wyróżniać i zachwycać stylem – akcesoria szmaragdowe lub musztardowe.

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline