Letnie nakrycie stołu — 3 pomysły

Lato to najlepszy czas na spotkania ze znajomymi! Ty też lubisz zapraszać przyjaciół na wspólne gotowanie? To świetnie, bo mamy dla Ciebie letnie nakrycie stołu na specjalne okazje (lub po prostu bez okazji). Zobacz, jak pomysłowo nakryć stół do śniadania, lunchu i obiadu. Wykorzystaj letnie kwiaty, kolorowe girlandy i oryginalną porcelanę do przygotowania wyjątkowej dekoracji stołu. Miłego dekorowania!

Śniadanie: prosto i na luzie

Co jest najważniejszą częścią tej dekoracji? Oczywiście girlandy świetlne. Doskonale zastępują inne ozdoby, na przykład bieżnik albo obrus. Nakrycie stołu jest proste, ale efektowne. Dodaj zwykłą, białą porcelanę, przezroczyste szklanki i urocze etażerki. Zastawa nie powinna przyćmiewać pysznych smakołyków. Dzień dobry!

letnie nakrycie stołu w 3 stylach

Lunch: kolorowe boho

Nasze motto? Eksperymentuj z paletą barw! Kochamy kolory (zwłaszcza latem) i nie boimy się ich dowolnie ze sobą zestawiać. Ty też postaw na ekspresję! Talerze z różnymi nadrukami wprowadzają do dekoracji nieco luzu, a dzikie kwiaty nutę boho.

Wskazówka Westwing: Wykorzystaj kolorową bibułę zamiast bieżnika.

Letnie nakrycie stolu na lunch

Obiad: botaniczna elegancja

Botaniczne nadruki są modne już od jakiegoś czasu. Ale nie zawsze muszą przedstawiać palmy. Oto klasyczna, biała porcelana ozdobiona rysunkami zielonych liści i piękne karbowane kwiaty w wazonie. Wyjątkowo udane połączenie. Smacznego!

letnie nakrycie stołu na obiad

Zdjęcia i materiały video: Westwing

Agnieszka Adamczyk

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline