Mix & Match

Jeszcze niedawno trend mix & match podbijał wybiegi największych projektantów mody na całym świecie. Dziś przyjrzymy się, jak mix & match, czyli mieszanka stylów, wzorów i kolorów, może wyglądać w naszych wnętrzach. Miksuj z nami!

living4media_11263393_HiRes

Od czego zacząć?

Zanim rzucisz się na głęboką wodę mix & match, wypróbuj coś prostszego. Wybierz paletę delikatnych odcieni oraz różnorodne, ale delikatne wzory właśnie w tych kolorach. Niech poduszki ze zdjęcia posłużą jako inspiracja – nie są jednakowe, każda ma inny kolor i wzór, ale podobna paleta kolorystyczna sprawia, że wyglądają jakby były dla siebie stworzone.

BR_living4media_11333340_none

Kolejne kroki

Jeśli nie brak Ci odwagi, wypróbuj kolejny krok – mieszankę różnych stylów. Kwiatowa tapeta w połączeniu z bardziej geometrycznym dywanem i wzorzystymi poduszkami przenosi błękit w inny wymiar.

Tapete und Teppich in floralem Pastellblau, kombiniert mit dem zeitlosen Mustermix der Kissen auf einem Bett

Miks na stole

Czy stylistyczna mieszanka sprawdzi się na stole? Pewnie! Wybierz talerze i szklanki z różnych zastaw, mieszaj kształty i kolory. Dzięki kolorowej stołowej kombinacji z pewnością zaskoczysz swoich współbiesiadników.

_MG_8059

Pora na przygodę!

Puść wodze fantazji i złam zasady! Pora rozpocząć przygodę z mix & match na najwyższym poziomie. Wymieszaj różne style, materiały, kolory i tekstury. Tam, gdzie nie obowiązują żadne zasady, nie można popełnić błędu. Zwróć jedynie uwagę na to, by mieszanka wyrażała Twoją osobowość. Nie bój się ryzykować ani eksperymentować!

_MG_0174
_MG_7920

Zdjęcia: living4media

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline