Organizer na biurko

Sterta papierów, parę długopisów, karteczki na notatki, zszywacz i nożyczki, a wśród tego wszystkiego jeszcze laptop. Brzmi znajomo? Wygląda tak niejedno biurko służące do pracy lub nauki. Zdecydowanie nie są to jednak sprzyjające warunki do opracowywania dokumentów ani odrabiania pracy domowej. Nawet najbardziej solidne biurko nie wystarczy, jeśli panuje na nim nieład. Z pomocą przychodzi na szczęście dobrze znany przedmiot – przybornik.

Wygodny i estetyczny organizer na biurko jest tak samo ważny, jak dobra lampka i ergonomiczne krzesło biurowe. Pomaga uporządkować przybory do pisania i inne niezbędne do pracy akcesoria. Dzięki temu wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy są zawsze pod ręką. Organizer może też stanowić ciekawy dodatek, podkreślający charakter domowego biura czy pokoju dziecięcego.

Nie trać czasu!

Badania przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych wykazały, że pracownicy biurowi tracą rocznie prawie dwa tygodnie, szukając potrzebnych dokumentów na zabałaganionych biurkach. Nadmiar przedmiotów znajdujących się w polu widzenia odrywa uwagę od wykonywanego zadania, spowalniając wykonywanie zadań. Dokładnie to samo dzieje się podczas pracy w domu – bałagan na blacie biurka dekoncentruje i przytłacza. Powoduje, że tracimy cenny czas, który można poświęcić na coś bardziej pożytecznego, na przykład czytanie książki. Czas zapanować nad chaosem!

Organizer na biurko w różnych odsłonach

Organizery biurkowe mają różne kształty i rozmiary – dostępne są nawet modele z dużą szufladą na papier w formacie A4. Planując aranżację biura, warto również zwrócić uwagę na materiał, z którego są wykonane. Do gabinetów urządzonych w stylu klasycznym i kolonialnym idealnie pasują ekskluzywne przyborniki z drewna, skóry i  marmuru. Ich cena jest wprawdzie dość wysoka, ale są za to bardzo solidne i eleganckie. To trwałe przedmioty, które można przekazywać z pokolenia na pokolenie.

W bardziej nowoczesnym wnętrzu sprawdzi się organizer na biurko zrobiony z siatki metalowej lub tworzywa sztucznego. Może on mieć zupełnie proste albo bardziej oryginalne, designerskie kształty.

Organizer na biurko dla dzieci

Dzieci używają od najmłodszych lat niesłychanych ilości akcesoriów do rysowania i malowania. Kiedy do kolekcji różnego rodzaju kredek, pisaków i pędzli dojdą jeszcze ołówki, długopisy i inne przybory szkolne, trudno już sobie wyobrazić trzymanie ich wyłącznie w szufladzie biurka. Kolorowy organizer zadba o to, aby nie zginęła żadna kredka z kompletu, a linijka była zawsze pod ręką. Odrabianie lekcji stanie się prostsze, a rysowanie bardziej przyjemne. Funkcjonalny przybornik pozwoli docenić ład i wyrobić sobie nawyk utrzymywania porządku.

Pokaż mi swoje biurko, a powiem ci, kim jesteś

„Jeżeli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko?”, pytał genialny fizyk Albert Einstein. Przeciwieństwem bałaganu nie powinna być jednak pustka, ale dobrze zorganizowana, inspirująca przestrzeń do pracy i nauki!

Organizer na biurko i inne akcesoria — zainspiruj się z Westwing

Elegancki organizer na biurko z drewna czy nowoczesny organizer metalowy? A może kolorowy organizer dla małego ucznia? W Westwing znajdziesz szeroki wybór akcesoriów biurowych w atrakcyjnych cenach, między innymi: nowoczesne krzesła, fotele, biurka i regały, organizery na biurko, przyciski do papieru, kalendarze, pióra wieczne, pojemniki na długopisy, notatniki, podkładki pod myszy, podkładki chłodzące pod laptopa i niszczarki do papieru. Strona Westwing to wymarzone miejsce na zakupy do domu! Dzięki nam z łatwością wybierzesz oryginalne, designerskie dodatki, które sprawią, że Twoje biuro zyska niebanalny wygląd. Jeszcze dziś zarejestruj się na naszej stronie i zamów nowy nowy organizer na biurko!

Westwing Magazyn

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline