Pełen spokój

Zasady stonowanej aranżacji

Dom powinien być miejscem, gdzie po dniu pełnym pracy i obowiązków, siadamy w miękkim fotelu i oddajemy się przyjemnemu nicnierobieniu. Ale nie zawsze tak jest…  Dlatego spieszymy z pomocą i wskazówkami na „uspokojenie” wnętrza Twojego domu. Taka oaza błogiego spokoju skutecznie pomoże Ci na chwilę się zatrzymać i odetchnąć.

Zasada 1: „Nagie” barwy

Postawą spokojnej aranżacji będą stonowane, jasne kolory o neutralnym charakterze. Idealnie sprawdzi się dobrze nam znany odcień beżu tzw. nude, czyli kolor nagiej skóry. Możesz również zdecydować się na biel, odcienie szarości czy delikatne pastele.

DE_living4media_10320220_HiRes___living4media___Jalag-Syndication_Szczepaniak_Olaf_no_restrictions

Zasada 2: Bardzo puszyste

Dodatki o miękkiej powierzchni oraz obłych kształtach sprawią, że wnętrze będzie wydawać się przytulniejsze i cichsze. Ubierz swoją sofę w miłe tkaniny i puchate poduszki, a potem oddaj się ulubionej lekturze w tej krainie miękkości.

FR_living4media_11223428_Annette___Christian_not_available_in_ZA_until_2014-12-31_2

Zasada 3: Domek na wsi

Wnętrze z drewnianymi meblami i dodatkami z naturalnych materiałów przeniesie Cię w klimat sielskiej wsi albo kojącego lasu. Wracając do domu będziesz za każdym razem czuć się jak na beztroskich wakacjach. Co za spokój!

_J5B7932WESTWING_NATUREL_MATERIALS__BY_FEMFOTOGRAFIE

Zasada 4: Opanowane światło

Mocne światło lamp przywodzi na myśl wizytę u dentysty albo zakupy w supermarkecie. Dlatego zamień je na delikatny płomień świecy, zamknięty w stylowych latarenkach. Wieczorem roztoczą w Twoim domu magiczną aurę ukojenia.

_J5B8157WESTWING_TALLOW_KAARS_BY_FEMFOTOGAFIE
_J5B8030WESTWING_NATUREL_MATERIALS__BY_FEMFOTOGRAFIE

Zasada 5: Aromatycznie

Zrelaksuj swoje zmysły i zadbaj we wnętrzu o odpowiedni zapach. Egzotyczne, orientalne aromaty, lekkie, owocowe, a może orzeźwiający bukiet kwiatów? Wybierz zapach odpowiedni dla siebie, a szybko przekonasz się jak wiele znaczy w osiągnięciu pełni relaksu.

Westwing_Mood_Diffuser_FINAL_1

W Westwing cenimy chwile wytchnienia i odpoczynku. Dlatego wybraliśmy najpiękniejsze przedmioty, które pomogą Ci zaaranżować kojące wnętrze. Relaks jeszcze nigdy nie był tak prosty!

Westwing Magazyn

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline