Praktyczna i piękna łazienka

Funkcjonalne – niezbyt piękne, piękne – niezbyt funkcjonalne. Urządzenie funkcjonalnej łazienki wcale nie jest łatwe. Jeśli marzy Ci się piękna łazienka, zapoznaj się z naszymi radami, a dowiesz się, jak zaaranżować takie wnętrze.

piękna łazienka 4

Mobilnie

Mobilne i zawsze tam, gdzie ich potrzebujemy. Przenośne regały łazienkowe lub szafki na kółkach są bardzo modne! Jeśli w Twojej łazience brakuje miejsca na szafkę lub lubisz mieć wszystko pod ręką, regał na kółkach będzie doskonałym rozwiązaniem.

piękna łazienka 3

Wygoda bez przeszkód

Nie wpadaj w panikę, jeśli Twojej łazience daleko do tej wymarzonej. Zadbaj o odpowiednie rozmieszczenie wszystkich elementów wyposażenia tak, by mieć do nich jak najłatwiejszy dostęp. Aby wszystko było jasne – wybieraj przezroczyste powierzchnie, na przykład parawan prysznicowy lub nawannowy, lub nowoczesne połączenie bieli z czernią.

piękna łazienka 2

Wykorzystaj ściany

Jeśli w Twojej łazience cenny jest każdy centymetr, zdecyduj się na praktyczne półki i pomysłowe schowki do zawieszenia na ścianie. Ciekawym rozwiązaniem będzie także łazienkowa drabina, która w dekoracyjny sposób zastąpi wieszaki na ręczniki. Każdą elegantkę ucieszy ścienny organizer, który pomieści wszystkie przybory i kosmetyki do makijażu.

Łazienki wielofunkcyjne

Nasze łazienki spełniają wiele funkcji. Dobrze, jeśli znajdzie się w niej miejsce, gdzie będzie można postawić pralkę lub nawet suszarkę. Przewijak dla dziecka można ułożyć na szafce, w której znajdą się ręczniki dla wszystkich domowników. Trudno także oprzeć się toaletce z dużym lustrem. Urządzając łazienkę zastanów się, co jest dla Ciebie najważniejsze i zaaranżuj ją zgodnie ze swoimi potrzebami.

piękna łazienka

Miejsce relaksu

Wygodna i czysta łazienka to miejsce, które sprzyja relaksowi. Szampony, odżywki, peelingi…lubimy otaczać się kosmetykami. Aby w domowym spa czuć się jak najwygodniej, polecamy praktyczne i piękne tace na wannę, na których zmieści się książka, świeczka, a nawet kieliszek wina. Pozostałe akcesoria mogą stanąć na stoliku lub stołku przy wannie. Teraz tylko trzeba znaleźć czas, by rozkoszować się piękną i praktyczną łazienką!

Zdjęcia: Living4media

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline