Prezent na parapetówkę

Zaproszenie na parapetówkę? Nie wiesz, co przynieść w prezencie? Nie panikuj! Mamy gotowe rozwiązanie: praktyczną listę prezentów dla gospodarzy o różnych zamiłowaniach i potrzebach. Przygotuj najlepszy prezent pod słońcem!

westwing-prezent-na-parapetowke-INTRO

Zanim przystąpisz do zakupów, zastanów się:

  • Kim jest osoba, którą chcesz obdarować? Co lubi? Czym się interesuje? Nie kupuj pierwszej rzeczy, która przyjdzie Ci do głowy.
  • Czego może brakować w nowym mieszkaniu? Podpytaj znajomych, rozpuść wici – możesz w ten sposób uzyskać cenne wskazówki.
  • Skąd znasz osobę, która Cię zaprosiła? Może właśnie we wspólnej przeszłości leży klucz do udanego, osobistego prezentu.
westwing-prezent-na-parapetowke-2

Dla miłośników stylu nowoczesnego i gotowania

Miłośników wina oraz innych trunków ucieszą ręcznie zdobione kieliszki do białego lub czerwonego wina, zestaw kieliszków do szampana bądź stylowy stojak lub chłodziarka na wino… wraz z  kilkoma butelkami wina. Gospodarza-smakosza można też zaskoczyć elektrycznym otwieraczem do butelek lub termometrem do piekarnika.

westwing-prezent-na-parapetowke-collage

Dla miłośników stylu boho i rozrywek intelektualnych

Jeśli osoba, która Cię zaprosiła, lubi nieco cygański styl życia i chętnie zdobywa wiedzę, podaruj jej stojak na magazyny w stylu boho lub nostalgiczne książki-kolorowanki wraz z zestawem kredek.

westwing-prezent-na-parapetowke-collage-1

Dla miłośników stylu klasycznego i natury

Jeśli idziesz na parapetówkę do osoby, która ceni tradycyjny design, a jej pasją jest natura – najlepszym prezentem będzie kwiat z dużymi, rozłożystymi liśćmi. Wielbicieli spędzania wolnego czasu na łonie natury można zaskoczyć pięknym koszem piknikowym, który umili niejedną wycieczkę za miasto.

westwing-prezent-na-parapetowke-collage

Dla miłośników stylu industrialnego i podróży

W industrialnym wnętrzu miłośnika podróży z pewnością sprawdzi się praktyczna szkolna tablica, na której będzie można zapisać listę zakupów lub ważną wiadomość. Szykując taki prezent zapisz na niej kilka serdecznych słów pod adresem gospodarza i nowego lokum, by parapetówka była jeszcze milsza. Dobrym pomysłem będzie także album, który pomieści wszystkie zdjęcia z podróży lub poręczny kufer, który zastąpi stolik kawowy.

westwing-prezent-na-parapetowke-tablica

Dla miłośników stylu glamour i muzyki

Gospodarzom, którzy lubią styl glamour i muzykę, warto sprezentować luksusowy zestaw kąpielowy (szlafrok, miękkie ręczniki i aromatyczne olejki), a do tego dobre słuchawki, by połączyć obie przyjemności. Nic tak nie odpręża jak gorąca kąpiel przy dźwiękach ulubionej muzyki. Możesz też zadbać o wyjątkowy akcent w postaci monogramów. Wiele zakładów krawieckich i graficznych oferuje wykonanie monogramów na ręcznikach i szlafrokach.

westwing-prezent-na-parapetowke-muzyka

Zdjęcia: Westwing, Living4Media, Shutterstock

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline