Styl wakacyjny: poczuć się w domu jak na urlopie

Jest tyle miejsc, gdzie chciałoby się spędzić wakacje!  My, spośród tych bliższych i tych dalszych, wybraliśmy cztery: Marrakesz, Capri, Kretę i Kambodżę. A co, jeśli na podróże brakuje czasu? Teraz to nie problem! Aby zaspokoić potrzebę podróży czasem wystarczy… zmiana dekoracji.

Westwing-styl-wakacyjny-Capri-kwiaty

Cztery miejsca tak różne, jak style, które są z nimi związane: elegancki smak lata prosto z Capri, marokańska bujność i obfitość, azjatyckie odprężenie i ekscentryczny luksus Grecji. Pokażemy Wam, jak odtworzyć wakacyjny styl Marrakeszu, Capri, Krety i Kambodży w pięciu prostych krokach!

Westwing-styl-wakacyjny-Kambodza

Styl wakacyjny: Kambodża

Kambodża zachwyca bogatą kulturą i stylem. Dekoracje związane z Kambodżą będą świeże i rześkie, jak letni poranek. Oto, co się przyda:

Westwing-styl-wakacyjny-Marrakesz

Styl wakacyjny: Marrakesz

Bogactwo orientu, kolory jak na marokańskim bazarze, detale z metalu. Marrakesz to kwintesencja stylu boho z dodatkami glamour. Jeśli lubisz rozpieszczać swoje zmysły eksplozją barw, przygotuj orientalną aranzację:

Westwing-styl-wakacyjny-Capri

Styl wakacyjny: Capri

La dolce vita w wersji wakacyjnej! Pragniesz poczuć się, jak we Włoszech? Wybierz dekoracje przywodzące na myśl morze, klasyczne akcesoria w srebrze i słoneczne cytrusy.

Westwing-styl-wakacyjny-Kreta

Styl wakacyjny: Kreta

W tym roku klasyczny styl Krety ulega reinterpretacji: będzie świeżo, złociście i nieco ekscentrycznie!

Zdjęcia i filmy: Westwing Home & Living

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline