Stylowo już od progu

Przedpokój to wizytówka domu, dlatego ważne, by zadbać o jego styl. Przemyślana aranżacja przedpokoju pozwoli nam w subtelny sposób wyrazić siebie. Przedstawiamy przedpokoje w pięciu różnych, przykuwających uwagę stylach. Pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie!

aranżacja przedpokoju klasyczna

Przedpokój w stylu klasycznym

Ton temu miejscu nadają dwa klasyczne meble: drewniane krzesło w stylu lat 50. oraz ława spełniająca funkcję kredensu, także drewniana, ale czarna. Stara maszyna do pisania sprawia, że przedpokój wygląda nostalgicznie. Duże lustro w złoconej ramie powiększa optycznie to miejsce i sprawia, że jest jaśniejsze. Kwiat w doniczce i obrazki przedstawiające motyle to odwołanie do natury i spokoju.

aranżacja przedpokoju romantyczna/naturalna

Natura i romantyzm

Biel, delikatny róż i szarość witają nas od progu i oznajmiają, że w tym domu panują pokój i harmonia. Naturalne materiały – bielone drewno i wiklina przyciągają wzrok i sprawiają, że przedpokój nabiera przytulności. Drewniana podłoga pięknie komponuje się z białą skórą owczą i nonszalancko przerzuconym przez oparcie krzesła pledem. Nieco ukryty zielony dystrybutor paliwowy stanowi zabawny akcent i delikatnie zaburza panującą tu harmonię.

aranżacja przedpokoju w bieli i czerni

Biel i czerń od progu

Chodnik w biało-czarne wzory otwiera przed nami przedpokój w stylu retro. Nie sposób nie zauważyć, że prym wiedzie tu funkcjonalność: koszyk na listy zawieszony na drzwiach, liczne wieszaki na płaszcze i kurtki, półki na akcesoria i praktyczna komoda ułatwiają korzystanie z przedpokoju. Idealne rozwiązanie dla miłośników funkcjonalnych rozwiązań!

aranżacja przedpokoju z surfowaniem

Surfowanie po przedpokoju

Deska sufingowa jako dekoracja? Tak! Dzięki niej przedpokój wygląda intrygująco. Poza kolorem wnosi tu radość i świeżość. Wakacyjny zestaw uzupełniają słomkowe kapelusze wiszące na ścianie i proste, wiklinowe krzesło. Na regale na kółkach stoją wazony nawiązujące do kolorów deski surfingowej. Taki przedpokój ucieszy nie tylko miłośników sportów wodnych!

rustykalna aranżacja przedpokoju

Rustykalnie

Jak urządzić niedużą klatkę schodową? Przepis jest prosty: duża drewniana sofa z dopasowanymi poduszkami, tuż nad nią półka, na której mogą stanąć zdjęcia i lusterko oraz komoda, która definiuje strefę przedpokoju. Zieleń postawionej na niej roślinki doskonale kontrastuje z surowością kamienia.

Zdjęcia: living4media & Westwing

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline