Świąteczne girlandy

Święta to czas radości i rodzinnych spotkań, podczas których nie powinno zabraknąć pięknych, świątecznych dekoracji. Dom można przystroić nie tylko wieńcami i bombkami. Pomysłowe girlandy, w dodatku w trzech wariantach, sprawią, że każdy dom będzie wyglądał wyjątkowo!

Westwing_Magazin-świąteczne girlandy_zdjęcie

Świąteczne girlandy z eukaliptusa – jak zrobić?

Jodła? Wszyscy ją znają! My polecamy gałązki eukaliptusa! Eukaliptusowa girlanda ma szansę zostać dekoracyjnym hitem – jej zieleń doskonale wpisze się w klimat świąt. Oto pierwszy z trzech wariantów świątecznych girland, prosty w wykonaniu i jakże piękny.

Świąteczne girlandy z szyszek – jak zrobić?

Szyszki to prawdziwe skarby natury, bez których trudno wyobrazić sobie święta. Srebrne i złote szyszki błyszczą na choinkach, czekoladowe szyszki w kolorowych złotkach cieszą najmłodszych, a z naturalnych, brązowych stożków możemy stworzyć przepiękne girlandy. Zobaczcie, jak szybko i bez wysiłku stworzyć naturalną girlandę!

Świąteczne girlandy z papilotek do pieczenia – jak zrobić?

Girlanda z papilotek do pieczenia babeczek? Nic prostszego! Te papierowe, karbowane cudeńka stworzą wspaniałe, nieduże lampiony. Spójrz na nie z innej strony i zrób pyszną, świąteczną girlandę.

Westwing_Magazin-świąteczne girlandy z szyszek

 

Zdjęcia & filmy: Westwing

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline