Wytatuuj ścianę

Tatuaż na ścianę to jeden z najprostszych sposobów, by odmienić każde wnętrze. Ciekawym tatuażem na ścianę może być rysunek, krajobraz, geometryczny kształt, manifest, sławny cytat, pozytywne zdanie lub gra słów. Zobacz, jakie to proste!

westwing-tatuaze-na-sciane (7)

Największą zaletą tatuaży na ścianę, naklejek i nalepek jest to, że w okamgnieniu urozmaicają aranżację, a wcale nie trzeba się przy nich napracować. Prezentujemy 5 wskazówek, jak stylowo i łatwo wytatuować ścianę!

westwing-tatuaze-na-sciane (2)

Jak przykleić raz a dobrze

  • Dokładnie oczyść ścianę lub powierzchnię, na której chcesz przykleić naklejkę.
  • Jeśli naklejka jest duża, umocuj ją najpierw za pomocą taśmy klejącej w miejscu, gdzie ma się znaleźć, i sprawdź, czy się mieści.
  • Delikatnie usuń warstwę ochronną, która zakrywa klej. Przyklej tatuaż w pożądanym miejscu. Zachowaj ostrożność i nie spiesz się.
  • Korzystając z karty kredytowej lub suchej, dość twardej gąbki wyrównaj powierzchnię naklejki pozbywając się pęcherzyków powietrza. Zacznij od środka i powoli kieruj się do brzegów. Za chwilę Twój pokój będzie wyglądał zupełnie inaczej!
  • Jeśli tatuaż Ci się znudzi, możesz go odkleić. Czasem pomaga rozgrzanie powierzchni naklejki suszarką. Gotowe!
westwing-tatuaze-na-sciane (3)
westwing-tatuaze-na-sciane (4)

Na każdej powierzchni

Naklejki na ścianę można przyklejać do każdej powierzchni, pod warunkiem, że jest gładka. W grę wchodzą także gładkie meble i sprzęty. Lodówka może cieszyć miłośników tropików, jeśli udekoruje się ją egzotycznymi owocami, a szafę w sypialni mogą ozdobić wesołe nuty. Naklejki winylowe sprawdzą się także w łazienkach, przyklejone do płytek. Kolorowe rybki i rozgwiazdy sprawią, że poczujesz się jak nad morzem.

westwing-tatuaze-na-sciane (5)

Tatuaże na ściany nie tylko dla dzieci

Choć zabawne, słodkie i kolorowe naklejki na ściany doskonale ozdabiają pokoje dziecięce, dzięki nim każdy pokój może zyskać indywidualny charakter. Jeśli chcesz ożywić ścianę, ale nie przepadasz za obrazami lub plakatami, tatuaż na ścianę rozwiąże Twój problem. Ścianę w biurze warto udekorować mapą świata, a tę w sypialni – naklejkowym drzewem.

westwing-tatuaze-na-sciane

Gdyby ściany mogły mówić

Czemu nie wykorzystać ścian, by wyrazić coś, na co zawsze brakowało odwagi? Tatuaże na ścianę to tysiące wiadomości i przekazów, od prostego „dzień dobry”, przez cytaty sławnych autorów… po miłosne wyznania. Kilka słów wystarczy, by przypomnieć sobie, co jest w życiu ważne!

westwing-tatuaze-na-sciane (6)

Zdjęcia: Living4Media

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline