Witaj w domu: nowy przedpokój

Wakacje dobiegają końca, ale to nie czas na melancholię! Zaplanuj nową aranżację przedpokoju, wybierz nowe, ciekawe rozwiązanie, które sprawi, że do domu będzie chciało się wracać… nawet po udanym urlopie. Westwing ma kilka pomysłów, co zrobić, by każdy powrót do domu był przyjemny i relaksujący.

nowy-przedpokój-intro

Słodkie wspomnienia

Zainspiruj się słodkimi wspomnieniami i wakacyjnymi przygodami, które dane było Ci przeżyć. Przedpokój to idealne miejsce, w którym można zaprezentować pamiątki z podróży. Muszelki i rozgwiazdy przywodzące na myśl fantastyczne lato rozłożone na konsoli w przedpokoju pomogą Ci wrócić nie tylko do domu, ale także najlepszych momentów wakacji. Dodatkowo powieś na ścianach grafiki z zabawnymi cytatami! Aż chce się wracać!

nowy-przedpokój-przestronny

Świeże spojrzenie

Chcesz częściej podziwiać swoją wakacyjną opaleniznę? Powieś w przedpokoju nowe lustro, które nada świeży wygląd przedpokojowi, a Tobie pozwoli przeglądać się do woli. Wybierz lustro sunburst w złoconej ramie – przedpokój stanie się bardziej glamour, a Ty codziennie po otwarciu drzwi wejściowych będziesz podziwiać słońce!

nowy-przedpokój-lustro

Zapach lata

Letnie kolory i zapachy lata pozostają żywe długo po zakończeniu wakacji.  Sezonowy bukiet to idealny sposób, by przywołać te zmysłowe wspomnienia. Tego lata królują tropikalne nuty, prawdziwa eksplozja koloru i radości. Nasza rada? Wybierz gloksynie, które będą zachwycać aż do jesieni.

nowy-przedpokój-kwiaty

Wyraziste kolory

Czas po wakacjach to czas zmian. Pomaluj przedpokój, wybierz nowe kolory, baw się kontrastami. Łącz biel z czernią, uzupełnij tę monochromatyczną parę kolorem żółtym lub pomarańczowym. Dodaj chodnik w żywym kolorze. Jesienne powroty do domu jeszcze nigdy nie były tak wesołe!

nowy-przedpokój-kolory

Trochę DIY

Zrób to sam to doskonały sposób, by spędzić kilka wolnych godzin w efektywny sposób i upiększyć przedpokój. Co powiesz na garderobę DIY? Z drewnianych wieszaków, których już nie używasz, możesz zrobić wyjątkową ozdobę przedpokoju. Przetnij je na pół i zachowując metalowe haczyki przymocuj do drewnianego panelu. Proste i piękne!

nowy-przedpokój-proste-DIY

Zdjęcia: Living4Media, Westwing, The Interior Archive

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline