W swoim żywiole

Cztery żywioły i dwanaście znaków zodiaku. Zobacz, jaki styl został Ci zapisany w gwiazdach!

Każdy znak zodiaku ma własną charakterystykę, która pomaga zrozumieć prawa nim rządzące. Każdemu z dwunastu znaków został przypisany jeden z czterech żywiołów – Woda, Ziemia, Ogień lub Powietrze, który najlepiej oddaje jego cechy. Jakie wnętrze pasuje do Ciebie i Twojego znaku? Jaka aranżacja sprawi, że poczujesz się, jak w swoim żywiole? Wybierz swój żywioł i dowiedz się, jakie wnętrze najlepiej oddaje Twój temperament i upodobania.

westwing-pokoj-ogien-boho-zywiol

Ogień: boho

Nie ma chyba stylu, który byłby bardziej odpowiedni dla Barana, Lwa i Strzelca niż ognisty styl boho. Boho łączy zamiłowanie do odległych krain i podróży oraz oddaje hołd kreatywności, wolności myśli i dążeniu do cygańskiego życia. Jasne, wesołe kolory, innowacyjne rozwiązania dekoratorskie, egzotyczne, kolorowe tkaniny i mieszanka stylów – to wszystko ucieszy osoby, których żywiołem jest Ogień.

westwing-scandi-powietrze-zywioly

Powietrze: scandi

Potrzeba nowych wrażeń i doznań towarzyszy Bliźniętom, Wagom i Wodnikom już od chwili narodzin i dlatego swoje wnętrza aranżują zwykle tak, by istniała możliwość zmiany. Jasne barwy, proste linie mebli i czyste formy stylu skandynawskiego pobudzają powietrzną kreatywność i stanowią doskonałą bazę do eksperymentów. Stary, drewniany mebel i nowoczesne grafiki, chropowata kamienna powierzchnia i chłód metalu – tu wszystkie połączenia są możliwe.

westwing-eko-zywioly-ziemia

Ziemia: eko

Jeśli jesteś Bykiem, Panną lub Koziorożcem, a Twoim żywiołem jest Ziemia, pewnie nie ulegasz wnętrzarskim szaleństwom i nie polujesz na designerskie gadżety. Wolisz wybierać rozwiązania, które są nie tylko przyjazne dla portfela, ale również środowiska? Na szczęście styl eko nie musi oznaczać dziś kompromisu: dbałość o środowisko idzie w parze z designem, ekologia z ergonomią. Nowoczesne, ekologiczne meble i elementy wyposażenia wykonane z najlepszych materiałów to idealne rozwiązanie dla miłośników inspirujących wnętrz i natury.

westwing-zywiol-marine-woda

Woda: styl marynistyczny

Do wrażliwych, nieodgadnionych dusz Ryb, Raka i Skorpiona pasują biele, beże, szarości i błękity. Styl ich wnętrz powinien być delikatny, subtelny i pełen uroku – dokładnie taki, jak styl marynistyczny, który łączy to, co stare z tym, co nowoczesne. Wodne znaki polubią fotele, stoły, krzesła z drewna, rattanu czy wikliny. Do tego tajemnicze przezroczystości, pastelowe zdobienia i lustra. Efekt? Wnętrza eleganckie, ale jednocześnie przytulne… i nieco senne.

Zdjęcia: Westwing/ Living4Media

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline