8 sposobów na dobry humor w mieszkaniu

Para kolorowych jednorożców witających gości od progu? Czemu nie! Lampka w kształcie chmury na stoliku nocnym? Pewnie! Pora odkryć jaśniejszą i lżejszą stronę designu! Daj się ponieść wyobraźni, podkreśl swoją wyjątkową osobowość i urządź wesołe wnętrza z lekkim przymrużeniem oka.

westwing-dobry-humor-wnetrze

1. Zabawne dodatki w krzykliwych kolorach to doskonały sposób na rozluźnienie atmosfery. Baw się kształtami i obserwuj, jakie skojarzenia wywołują.

westwing-dobry-humor-dodatki

2. Wybieraj przedmioty, których forma ma luźne połączenie z funkcją: na przykład poduszki w kształcie wąsów lub siedziska wyglądające jak opony samochodów. Zaskocz wszystkich! Nawet siebie.

westwing-dobry-humor-stolik

3. Meble i akcesoria w mocnych kolorach i fantastycznych wzorach to recepta na wesołe wnętrze. Tylko nie przesadź! Połączenie kolorowych dodatków i tekstur będzie Ci codziennie poprawiać humor.

westwing-dobry-humor-kolory

4. Skala i proporcje to trudny obszar, dlatego zwykle wybieramy bezpieczne rozwiązania. Ale bez ryzyka nie ma zabawy! Wybierz rzecz w rozmiarze XXL i odważnie włącz ją w aranżację. Niektóre przedmioty, nawet kiczowate, ale dobrze zaprojektowane, będą świadczyć o tym, że masz gust i poczucie humoru o wiele lepiej niż kolejna reprodukcja dzieła sławnego malarza.

westwing-dobry-humor-kaktus

5. Subiektywna natura sztuki sprawia, że ogromny obraz lub plakat zdobiące ścianę, zawsze będą dobrym wyborem. O pomyłce nie ma mowy! Duże dzieło sztuki z powodzeniem stanie się centralnym punktem wizualnym pomieszczenia.

westwing-dobry-humor-sztuka

6. W przypadku lamp obowiązuje prosta zasada: lepsze lampy za duże, niż za małe. Ogromny żyrandol, podobnie jak obraz, nada wnętrzu znaczenie.

westwing-dobry-humor-oversize

7.  Wielkie lustro pozwoli dobrze wykorzystać źródła naturalnego światła i powiększy wizualnie pokój. Jeśli ponadwymiarowe lustro nie jest dla Ciebie, wybierz zwykłe lustro, ale w okazałej, zdobionej ramie.

westwing-dobry-humor-lustro

8. Pora na ABC radosnego stylu! Ogromne litery lub ich serie, wybrane słowa lub całe zdania sprawią, że Twój dom przemówi. Dosłownie! Możliwości są nieograniczone: litery wykonane z drewna, metalu lub kartonu, wypisane farbą lub ułożone z węży LED. Im bardziej kolorowo, tym lepiej. Teraz możesz wyrazić siebie bez żadnych ograniczeń.

westwing-dobry-humor-litery

Zdjęcia: Living4Media

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline