Ibiza z Tahnee van der Merve

Tahnee van der Merve pracuje jako modelka i redaktorka w holenderskim oddziale Westwing. Uwielbia łączyć pasję do wnętrzarstwa i pisania z częstymi podróżami związanymi z pracą. Tahnee podzieli się dziś z nami kilkoma wskazówkami na temat Ibizy.

westwing-tahnee-ibiza-kolaz-1

Czemu tak często odwiedzasz Ibizę?

Wielu moich klientów uwielbia tę wyspę ze względu na przepiękne plaże, fascynującą naturę i sielankowe miasteczka. Uwielbiam dni targowe i nieduże ryneczki, gdzie szukam ubrań w stylu vintage i dekoracji wykonanych przez miejscowych rzemieślników.

westwing-tahne-restauracja-2

Twoja ulubiona restauracja na Ibizie?

Cicale w sercu San Lorenzo! Budynek, w którym się mieści, pochodzi z XVI wieku i jest spełnieniem marzeń wielbicieli wnętrzarstwa.  Restauracja utrzymana jest w stylu dekadenckiego boho z domieszką nowoczesnej prostoty. Atmosfera jest przyjazna i relaksująca. Cicale otaczają piękne drzewa i ogród. Zawsze zamawiam tu parmigianę z bakłażana ze świeżą rybą. To moje ulubione danie!

W którym hotelu zatrzymujesz się najchętniej?

Mój ulubiony hotel to Can Curreu. Uwielbiam nieduże, idylliczne hotele. Ten jest położony w miejscu z wyjątkowym widokiem. Każdy pokój jest kolorowy i wyposażony w białe meble. Hotel ma własną stadninę koni, basen i siłownię. Tutaj można naprawdę wypocząć.

westwing-tahnee-ibiza-hotel-kolaz

Co warto zobaczyć?

Galerię Elefante, czyli tak zwany concept store, w którym można kupić akcesoria, antyki, ubrania i dzieła sztuki. Warto poszukać tam przecudnych poduszek, lamp i świec, dzięki którym we wnętrzu od razu zagości styl Ibizy.

westwing-ibiza-tahnee-podroz-2

Co sprawia, że Ibiza jest tak magiczna?

Moim zdaniem poranki. Jestem skowronkiem i zawsze staram się zobaczyć wschód słońca na Ibizie.

Jaką pamiątkę najlepiej zabrać ze sobą?

Ręcznie robione koszyki z esparto.  Polecam też piękne pledy i świece.

Co jeszcze warto zobaczyć?

Osoby, które lubią zakupy, mogą odwiedzić rynek Las Dalias w niedzielę, przespacerować się wąskimi alejkami i odkryć niezwykłe sklepiki.

Zdjęcia: Westwing / Living4Media

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline