Jak spędzić cały dzień w łóżku (bez poczucia winy)

Nareszcie niedziela! Najprzyjemniejszy dzień tygodnia. Bez względu na to, czy za oknem akurat świeci słońce, czy pada deszcz, każdy zasługuje na odrobinę relaksu. Może właśnie w tę niedzielę trochę powylegujesz się w łóżku? Miękkie poduszki, zdrowe przekąski i dobra książka dotrzymają Ci towarzystwa… Jeśli już Cię przekonaliśmy, obejrzyj nasz poradnik, jak spędzić cały dzień w łóżku bez poczucia winy!

#1 Rozciągnij się

Dokładnie rozciągnij zesztywniałe mięśnie.

#2 Dużo pij

Nawet, jeśli spędzisz większość dnia wylegując się w łóżku, nie zapomnij o zalecanej dawce wody mineralnej. Filiżanka aromatycznej kawy lub herbaty też może się przydać!

jak spędzić wolny dzień w łóżku

#3 Zjedz duże śniadanie

Gofry z owocami, jajka w koszulkach czy sałatka z awokado! W niedzielę w końcu masz więcej czasu na przygotowanie jedzenia, więc dobrze wykorzystaj ten dzień.

#4 Poczytaj

Postaraj się uniknąć pokusy spędzenia całego dnia przed komputerem. Wreszcie jest czas zacząć długo odkładaną książkę lub spokojnie poczytać gazetę. Wykorzystaj go jak najlepiej!

#5 Zrób zakupy

Zakupy online to jeden z najlepszych wynalazków! Bez ubierania się i wychodzenia z domu możesz urządzić mieszkanie albo wybrać nową kreację na imprezę.

niedzielny relaks

#6 Zadzwoń do znajomych

Spokojne niedzielne popołudnie to najlepszy czas na nadrobienie towarzyskich zaległości.

#7 Posłuchaj muzyki

Wykorzystaj wolny dzień, żeby ułożyć listę utworów na cały tydzień. Może pojawiły się już jakieś muzyczne nowości, które umilą Ci drogę do pracy?

#8 Zadbaj o urodę

Zaległe maseczki, peelingi, manicure… Wypoczęta skóra najlepiej wchłania kosmetyki, więc zorganizuj w domu małe spa. W poniedziałek będziesz wyglądać olśniewająco.

A na koniec… Czas na popołudniową drzemkę! Po tylu zajęciach trzeba w końcu odpocząć 🙂

Zdjęcia i materiały wideo: Westwing

Agnieszka Adamczyk

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline