Którą bohaterką z “Seksu w wielkim mieście” jesteś?

Choć serial „Seks w wielkim mieście” pojawił się na ekranach w 1998 roku, do dziś nie stracił swojego czaru. Jego tematyka pozostaje równie aktualna, co niegdyś, a główne bohaterki są obecne w życiu wielu kobiet także poza ekranem. Dowiedz się, którą z nich przypominasz: Carrie, Samanthę, Charlotte czy Mirandę i przekonaj się, jak urządzić wnętrze w stylu każdej z nich.

westwing-seks-w-wielkim-miescie-wnętrza

Carrie

Jeśli nie podążasz za trendami, tylko sama je ustanawiasz, masz w sobie coś z Carrie. Masz talent, jesteś kreatywna, uwielbiasz łączyć style i bywasz ekscentryczna. Twoja dusza romantyczki nie sprawia jednak, że ciągle bujasz w chmurach. Styl Carrie można określić jako miejskie boho lub mix-and-match, które łączą trendy z elementami awangardowymi. Wnętrze w stylu Carrie jest jasne i osobiste. Niezależnie od tego, czy to nieduży loft na Manhattanie czy nowy, luksusowy apartament, zawsze królują w nim czar i kreatywność. Jeśli chcesz urządzić wnętrze w stylu Carrie, wybieraj akcesoria z rodziny boho oraz przedmioty z pchlich targów, które podkreślają Twoją osobowość.

westwing-seks-w-wielkim-miescie-wnętrza -carrie

W Westwing nie mogliśmy napatrzeć się na to, jak zmieniała się Carrie i jej wnętrze. W serialu podziwiamy jej mieszkanie w stylu miejskiego boho,a w filmie apartament o niebieskich ścianach. Jako Carrie możesz ciągle zmieniać style i eksperymentować z dodatkami.

westwing-seks-w-wielkim-miescie-wnętrza-Samantha

Samantha

Jeśli jesteś Samanthą, jesteś inteligentną, zmysłową i ponętną kobietą, która ceni wolność i niezależność. Potrzebujesz uwagi i zawsze prezentujesz się ze swojej najatrakcyjniejszej strony. Uwielbiasz markowe rzeczy, drogie dodatki i stylowe, nowoczesne wnętrza. Twój styl to zmysłowy glamour. Jeśli pragniesz urządzić wnętrze w stylu Samanthy, nie bój się wyrazistych kolorów i odważnych decyzji. Nowoczesność z luksusowymi elementami – to coś dla Ciebie. Nie przerazi cię czerwone łoże na środku pokoju ani niebieska kuchnia. Podobnie jak Samantha, unikaj kiczu. Niech wszystkie elementy wyposażenia dobrze ze sobą współgrają.

westwing-seks-w-wielkim-miescie-wnętrza Charlotte

Charlotte

Charlotte jest romantyczna, delikatna i uczuciowa. Doskonale pasuje do niej ponadczasowa klasyka z odrobiną romantyzmu kojarzącego się z Audrey Hepburn lub Grace Kelly. W przypadku Charlotte ubrania i wnętrza doskonale się uzupełniają: charakteryzują je miękkie linie, lekkie materiały i wyrafinowany styl. Tapeta w kwiatowy wzór, delikatne tkaniny i różowo-beżowe dodatki podkreślą wysmakowany romantyzm. Aby urządzić wnętrze w stylu Charlotte, wybieraj eleganckie akcesoria i meble w stonowanych kolorach.

westwing-seks-w-wielkim-miescie-wnętrza-Miranda

Miranda

Jesteś Mirandą? Cenisz karierę, niezależność i sukces? Doskonale. Mocno stąpasz po ziemi, jesteś praktyczna i racjonalna, więc Twoje mieszkanie powinno to odzwierciedlać. Będzie panował w nim dość surowy, uporządkowany styl. Wszystko powinno mieć swoje miejsce, niepotrzebnie tu szukać zbędnych ozdobników. Pod tą uporządkowaną fasadą kryje się jednak natura pełna sprzeczności i pasji. Jej przejawem będą dodatki i akcesoria – wystarczy przypomnieć sobie jasną, nie do końca klasyczną kuchnię Mirandy!

Foto: Eastnews

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline